2733
2734
عنوان

راه های درمان زخم مقعد بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 123070 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتفاقا دیروز دکتر بودم..دکتر گفت وقتی زخمش یکم بهتر شد پماد دسیتین بزنم....ولی داروخانه نداشت...از کجا خریدی شما؟گفت سیسمونی فروشیها دارن؟درسته؟آدرس میدی؟
آغاز هر کار مهمترین قسمت آن است . افلاطون
عزیزم این که میگی ممکنه یه روز در میون کار کنه شکمش اصلااااااااااااا خوب نیست. باید یه کاری کنی هر روز کار کنه.

خاکشیر رو بشور بذار توی آب بمونه تا لعاب بندازه. بعد با عسل یا شکر شیرین کن بده بخوره. این رو هر روز بده. مدفوع رو حجیم میکنه.

هر روز صبححححححح حتماااااااااااااااااااااا چند تا انجیر خشک رو که از شب قبل آب انداختی با گوشت کوب برقی له کن بده بخوره.

هم برای دندون و استخون خوبه هم مطمئن باش جواب میگیری. به شرط اینکه مدامممممممممممم شاید یک تا دو ماه هر روز این کار رو تکرار کنی.

کیوی هم بده بخوره. البته من آلزایمر دارم اگه زیر یه ساله نده.
موز و نارنگی هم نده. یبوست زاست.

از نون های سبوس دار استفاده کن.

نیای چیز بگی که راه حل یبوست نمیخواستما.

یبوستش باید کامل برای همیشه بره تا زخمش خوب بشه.

تو باید درمانت مستدام باشه. دنبالش رو رها نکن.

موفق باشی.

مامان محمدین عزیز ...ممنون از اینکه به مشکل من توجه کردی....برای اینکه هم شما متوجه مشکل دقیق من بشید ....هم بقیه دوستان تجربه پیدا کنن براتون از اول میگم....
از شیرمادر گرفته شدن و شیر گاو خوردن
از غذای میکس شده و سوپی گرفته شدن و غذای سفت خوردنکه معمولا شامل پلو و گوشت میشه
از پوشک گرفته شدن
سه عاملی هستن که ممکنه باعث بشن هر بچه ای در هر سنی دچار یبوست گذرا بشه و صد البته بعدش خوب میشه....
سه عاملی که گفتم در 3 ماه گذشته باعث شدن پسر من کمی یبوست پیدا کنه با وجودی که غذاش پر فیبر هست و هر روز هم میره پارک بازی و تحرک داره....
الان مشکل من هیچکدوم از 3 عامل بالا یا تشکیل نشدن مدفوع نیست....یبوست باعث زخم مقعد بچه شده و بچه از ترس اینکه دردش بگیره مدفوعشو که بسیار نرمه نگه میداره و سفت میشه و دوباره زخم رو نو میکنه....متوجه هستی عزیزم؟پس چیزی که من الان دنبالش هستم و همینطور دکترها(در عرض2 ماه گذشته 3 تا دکتر مختلف دیدنش از جمله فوق تخصص گوارش اطفال) اینه که زخم رو درمان کنیم...بعدش صد در صد یبوست برطرف میشه ....ضمنا یبوست به معنی این نیست که هر روز شکم کار نکنه...فقط نباید سفت باشه و برای دفعش دچار ناراحتی بشه چه بچه چه بزرگسال....
بهر حال از التفات شما و تمام دوستان دیگه متشکرم....امیدوارم هر چه زودتر خبر بهبودیشو بدم....
انگشتت رو چرب کن و آروم ببر دم مقعدش و بذار روی زخمش. احتمالا تا الان دستت اومده که کدوم طرف زخمه. این باعث میشه که اگه مدفوعش نرم باشه واقعا بدون درد شکمش کار کنه.

یه بار امتحان کن.

منتظر خبر سلامتیش هستم.
ممنون...مامان محمدین...مثل اینکه اوضاع بچه من داره پیچیده میشه...امروز بازم دکتر بودم و تشخیص یه بیماری دیگه داد...فردا برای پیگیری بیشتر باید برم یه دکتر دیگه....
2706