2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر2گل عجب تفریح باحالی.من بیشتر بعدظهرا با شوهرم میریم بیرون حالا هر جایی بشه بعضی وقتا پارک یا گاهی اوقات تو مجتمع بازی میکنه صبحها مهد میره ولی یه کلاس نکردم این بچه رو ثبت نام کنم

2728
مادر2گل عجب تفریح باحالی.من بیشتر بعدظهرا با شوهرم میریم بیرون حالا هر جایی بشه بعضی وقتا پارک یا گا ...

خوبه که مهد میره دیگه 

تو این سن بیشتر بچه ها باید بازی کنن بزرکتر که شد کلاس ثبت نامش کن

2738
مادر2گل عجب تفریح باحالی.من بیشتر بعدظهرا با شوهرم میریم بیرون حالا هر جایی بشه بعضی وقتا پارک یا گا ...

عزیزم همین یدونه رو داری؟

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔

من کلاس نقاشی و ژیمناستیک گذاشتم دخترمو خیلی مفید بوده بخصوص نقاشی که باعث شده اعتماد به نفسش تو نقاشی خیلی بهتر بشه. البته دختر من تو مهد کودک هم آموزش های مختصری دارند بخصوص اموزش هایی برای تکامل حرکتی

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین