2733
2734
عنوان

بیاین توروخدا کاراگاه شین

670 بازدید | 56 پست

سلام دوتاداداش که باهم شریکم هستن یکیشون متاهل یکیشون یه زن طلاق داده وزن دومم داره طلاق میده واهل همه جورکثافت کاری ازمشروب گرفته تا خانم بازیو...کلا داداش بزرگ نااهله جدیدا داداش کوچیکه طرفداری اینومیکنه توهرکار حالا پیامایی بینشون ردو بدل شده هرچی میخونم نمیفهمم ازچی حرف زن لطفا هرکدومتون بادید خودتون بگین قضیه بین اینا چی میتونه باشه🙏

داداش کوچیکه:ساعت چندمیرید شایدمنم اومدم

داداش بزرگه:نه خطرناکه،اگه اتفاقی افتادتوبتونی کاری کنی فقط درجریان باشو اس ام اس هارو پاک کن

داداش کوچیکه:واقعاااااااا

داداش بزرگه:ارهههه شاید گیرکردیم بتونی باجوازی دراریمون یا اونجارو بچرخونی

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید میخان یه مرد ارو خفت کنن🤔🤔🤔

پول اینا طلب دارن یارو نمیده 

داداش بزرگه میره دعوا

میگه تو نیا بمون که دیدی هوا پسه یه کاری کنی

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
بیشتر از این نمیتونم اظهار نظر کنم

😭😭😭😭توروخدا بگوچی توذهنته فکرم بستست

انگار میخان برن دزدی😨

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740

مگه الانم پارتی میگیرن ادمو

پارتی مگه خطرناکه😐😐😐

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
تابلو هستش که یک کار خلافه!  مواظب باش. هر طور شده حتی با واسطه کردن پدر و مادر داداش کوچیکه ر ...

الهی بمیره این بزرگه اجی باهم شریک کارین تاحلقوم رفتن توکار امکان نداره بتونن جداشن 

2706