2737
2739
عنوان

تفسیر آزمایش ژنتیک

5244 بازدید | 9 پست
سلام من می خواستم نتیجه آزمایش ژنتیک سقط مکرر را که انجام دادم برای من تفسیر کنید یعنی چی آیا مشکل ساز هست یا با دارو حل می شود؟؟ در این فرد موتاسیون در ژن MTHFR بصورت هتروزیگوت موتاسیون در فاکتور Vلیدن هتروزیگوت و در ژن پروترومبین بصورت هتروزیگوت و در ژن PAL-1 بصورت هتروزیگوت مشاهده گردید لطفا سریعتر جواب بدهید با تشکر فراوان
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینی ک گفتی ژنتیک نیس ازمایش غلظت خونه ژنتیک کاریوتایبه منم این ازمایشو دادم و mftr مثبت بود یعنی جهش ژن دارم ک اونم اصلا نگران کننده نیس فقط ب محض باردار شدن باید امپول رقیق کننده خون بزنی یعنی بلافاصله بعد تاخیری البته دوروز از پریودت بگذره و نزنی و باردار باشی بازم دیر شده من دوروزقبل پریودم فهمیدم باردارم وامپولو میزنم وخداروشکر اینبار حاملگیم پوچ نبود من دوبار سقط داشتم
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2728
سلام خانوما من هنوز باردار نیستم دارم آماده می شم برای بارداری تحت نظر دکتر البته فیبروم هم دارم بزرگ هست در ابعاد69*66 ترانس مورال با فشار روی آندومتر
سلما برا فیبروم وکیست عرق فراسیون خوبه با پیاز درمانی سرچ کن نت ببین
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
سلام یاسین پیاز درمانی انجام دادم اما عرق فراسیون نخوردم چون زمان می بره تا اثر کنه من هم خسته شدم از بس درمان انجام دادم خیلی از عطاری و طب سنتی دمنوش گرفتم خوردم البته تاثیر داره اما خیلی زمان می خواد
2738