2733
2739
عنوان

یه لحظه بیایین

95 بازدید | 6 پست

سلام پسر من 1 سال ویک ماهشه  سه روز تب شدید داشت بعد سه روز دونه های قرمز روی پوستش ظاهر شد به نظر شما سرخکه؟البته الان تب نداره. ...بعد چند روز خوب میشه. ...هر چی میدونین بگین لطفا.ممنونم

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  

نمیدونم عزیزم

دکتر نمیبریش؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
نمیدونم عزیزم دکتر نمیبریش؟

دکتر بردمش گلم دارو بهش داد تبش آمد پایین ولی نگرانم چه قدر طول میکشه خوب بشه. ..

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر بردمش گلم دارو بهش داد تبش آمد پایین ولی نگرانم چه قدر طول میکشه خوب بشه. ..

نمیدونم ایشالا زود خوب بشه  

سرخجه زیر یه هفتست

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2742
عزیزم احتمالا رزولا باشه دونه مرحله اخرشه دیگه تموم میشه دونه ها فکر کنم ۳-۴ روز باشن

ممنون گلم...😘😘