2733
2734
عنوان

بی چشم و رو

702 بازدید | 23 پست

بچه ها شوهرم خیلی خستم میکنه....خیلی سعی میکنم ملاحظه کنم...ولی بی چشم و روییش دیوونم کرده...مثلا بابام اینا اومده بودن پول گوشتی ک واسه خونش خریده بود و منت میذاشت!یا عروسی فامیل منه میگه من نمیام و...

کسی سیاستی داره؟تازه مامانش اینا اینجا بودن دوروز با کارت و پول خودم 200خرج خونه و گوشت و...کردم....میخام منتشو بزارم....هرچند ک دست بزن داره نمیتونم دهنمو باز کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

كلن توي زندگي به فكر خودت و اعصابت باش بزار انقد غر بزنه تا..،

اصن به روي خودت نيار انگار نميشنوي حيف اعصابت نيست

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

هيچي ديگه دست بزن داره بعد از پول خودت خرج خونوادش ميكني؟!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

عزیزدلم دیگه تا جامعه ما زنا باید کوتاه بیان و سیاست داشته باشند این یه حقیقته باهات لج نکن رفتارتو عوض کن باهاش مهربون باش... قهر نکن صداتو بالانبر خیلی عوض میشه شاید یه کارایی می‌کنه که بدتر میشه...من می‌فهمم چی میگی

2706