2733
2739
عنوان

مامای خونگی اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 4861 بازدید | 22 پست
ممنونم عزیزم من سر اولی سزارین شدم احتمالا بعدی هم سزارینم اخه بهم گفتن ذخیره تخمدانم کم هستش گفتم ب ...

پس هنوز دوباره باردار نشدی؟

اخه این موارد ذخیره تخمدان ب ماما ربط نداره 

بهتره هرچه زودتر زیرنطر دکتر متخصص باشی

و تخمکهات را هرجه زودتر فریز کنی

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس هنوز دوباره باردار نشدی؟ اخه این موارد ذخیره تخمدان ب ماما ربط نداره  بهتره هرچه زودتر زیر ...

ماماهای تخصصی دانشگاهی بله ولی یه سری ماما که درمان های خانگی دارن شنیدم خیلی کمک می تونم بکنم گفتم یه سر پیش اونا برن مثلا خانمی میگفت عفونت شدید داشتم رفتم پیش همین مدل ماماها که یه پیرزن بود  با داروهای گیاهی کمکش کرده بود و عفونتش بر طرف شده بود و سریعذحانله شده بود گفتم تو اصفهان ببینم از این مدل ماماها هست

(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
2728
ماماهای تخصصی دانشگاهی بله ولی یه سری ماما که درمان های خانگی دارن شنیدم خیلی کمک می تونم بکنم گفتم ...

اهان خوب باید تاپیک جدید بزنی و سراغ قابله بگیری

ولی با این همه پیشرفت علم بهترسرنوشت و وقت خودت اونم تو این وضعیت بحرانی را دست افراد نابلد ندی 

در زمینه ناباروری علم خیلی پیشرفت کرده و فقط متخصصین میتونن درمان کنن اونوقت فکرکن قبل دوتا داروی خونگی ک میدادن و درمان نمیشد میگفتن طرف نازاست و تا اخر بدون بچه میموند 

اما حالا نازایی معنی نداره حتی اونی ک تخمک یا لوله یا حتی رحم نداره و یا حتی اسپرم شوهرش صفره

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

اهان خوب باید تاپیک جدید بزنی و سراغ قابله بگیری ولی با این همه پیشرفت علم بهترسرنوشت و وقت خودت او ...

گلم‌ی سوال دیگ شرمتده

وقتی رفتیم طیر نظر ماما فقط بگیم میخواستم زیر نظر شماهم باشم؟؟

همیین؟؟

دیگ خودش میدونه چیکار کنه؟

گلم‌ی سوال دیگ شرمتده وقتی رفتیم طیر نظر ماما فقط بگیم میخواستم زیر نظر شماهم باشم؟؟ همیین؟؟ دیگ ...

خود ماماها میدونن ک ۱۰۰ درصدددکتر هم داری و زیرنظرشی

میری پیش ماما بگو میخوام برای زایمان طبیعی آمادگی داشته باشم و ورزشها و تمرینات لازم را بهت میده

بهتره از همون اول بارداری همزمان ک  زیر نطر پزشکت هستی بهداشت هم پرونده داشته باشی و ازشون بپرس کلاسهای زایمانشون از هفته چنده 

اون موقع ک وقتش شد برو کلاسها ک معمولا از هفته ۲۰ شروع میشه ک البته زوده  خیلیا همون هفته های ۳۰ ب بعد میرن من ک ۳۶ رفتم البته دیر بود کلاسهاش چه تو بهداشت و اگه نبود بیمارستانهای عمومی رایگانه

بعد یکی دو جلسه هم خصوصی مطب ماما بهمراه همسرت میتونی بری ک کامل امادتون کنه برای طبیعی 

یعنی میتونی همین مامای کلاس زلیمانتون را انتخاب کنی و سر زایمانت هم از همین استفاده کنی یا حتی یکی دیگه ک سراع داری

فقط قبل از زایمان خیلی خوبه مامات را چندجلسه باهم اشنا و راحت باشید و کار کرده باشید تا سرزایمان راحت باشی

بیمارستان رهرای مرصیه همسرت هم بهمراه ماما سر زایمان میتونه کنارت کمک بده 

فقط بعصی ماماها توی بعصی بیمارستانهای خاص میان بهتره قبل از انتخاب مامای خصوصی از بیمارستانی ک میخوای بری از مامات مطمین باشی

2740