2410
2553
عنوان

مامای خونگی اصفهان

4826 بازدید | 22 پست

سلام کسی مامای خونگی تو اصفهان سراغ داره؟لطفا کمکم کنید مرسی

(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 

ماما خونگی چیه؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

منطورت ماما هست دیگه

یا با مامای خونگی فرق داره؟

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ماما ک تمام بیمارستانها دارن میتونی از زایشگاه  اونجا ادرس مطبشون را سراغ بگیری

البته موقع بارداریم یه مامایی را سراغ داشتم ک میخواستم باهاش زایمان طبیعی بکنم ولی کار ب اونجا نرسید و سزارین شدم

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

2714
خانما کسی مامای خونگی سراغ نداشت تو اصفهان؟؟؟؟؟

عزیزم از بیمارستان زهرای مرضیه چون زایمان طبیعی اونجا خیلی راحته یا هربیمارستان دیگه ایی برو ادرس مطب مامای خصوصی را میدن الکی بهشون بگو زایمانم توی بیمارستانتونه و زیر نطر فلان دکترتون مثلا زهرای مرصیه بگو دکتر صباحی یا ... و درعین حال مامای خصوصی میخوام ک از همین الان زیر نظرشون باشم چندنفر بهمراه ادرس محل کارشونا بهت معرفی میکنن 

اینطوری مامای خصوصی یا بقول خودتون خانگی داری  

من قبل سراع داشتم خیلیم خوب بود تو کلاسای زایمان طبیعی

اما نه اسم ونه ادرسش را یادمه و گم کردم

چون کارم اصلا ب بیمارستان زهرای مرصیه و دکتر صباحی و مامای خصوصی نکشید و سعدی سزارین شدم 

سلام خوبین میشه از اولش زیر نظر ماما باشیم کلا زیر نظر دکتر نریم؟؟

بهتره زیرنظر دکترم باشی

ماما فقط بدرد آمادگی  زایمان طبیعی میخوره و خیلی از مشکلات بارداری را تشخیص نمیدن تازه سونو ها و آزمایشات هم داری ک همش زیرنطر دکتر باید باشی

بهتره زیرنظر دکترم باشی ماما فقط بدرد آمادگی  زایمان طبیعی میخوره و خیلی از مشکلات بارداری را ...

بله زیر نظر دکتر هستم ولی میخواستم برم پیش یه مامای تجربی خونگی ببینم نظر اون چیه 

(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
عزیزم از بیمارستان زهرای مرضیه چون زایمان طبیعی اونجا خیلی راحته یا هربیمارستان دیگه ایی برو ادرس مط ...

ممنونم عزیزم من سر اولی سزارین شدم احتمالا بعدی هم سزارینم اخه بهم گفتن ذخیره تخمدانم کم هستش گفتم ببینم مامای خونگی که تجربی کار میکنن پیدا میکنم ببینم چیکار کنم 

بهتره زیرنظر دکترم باشی ماما فقط بدرد آمادگی  زایمان طبیعی میخوره و خیلی از مشکلات بارداری را ...

خوب وقتی باردار شدم اول برم زیر نظر دکتر بعد همینجور ی مامای خوبم پیدا کنم‌برم پیشش؟؟

چی بهش بگم

؟؟

من ک میخوام طبیعی بیارم  وقتی رفتم پیش ماما چی باید بگمش

خوب وقتی باردار شدم اول برم زیر نظر دکتر بعد همینجور ی مامای خوبم پیدا کنم‌برم پیشش؟؟ چی بهش بگم ؟ ...

وقتی باردارشدی اول باید پیش دکتر پرونده  داشته باشی

بهداشت هم پرونده باز کن

از اونجا برای کلاسهای امادگی زایمان ک اوی بهداشت رایگانه ک معمولا ازهفته ۲۰ میتونی بری ثبت نام کن

بعد توی کلاسها مامایی ک اومد را اگه دوست داشتی انتخاب میکنی درغیرای صورت از بیمارستانی ک دکترت اونجا زایمانت میکنه ادرس ماما بگیر و با اون خصوصی هم تمرین زایمان کن

الان تمام دکترا زایمان طبیعی دارن مگر نشه ک سزارین میشی

و برای طبیعی هم عیراز دکترت باید ماما داشت باشی 

اگه از قبل ماما داشتی ک یه هزینه ایی مثلا۲۰۰ میگیره و سر زایمانت میاد بالای سرت کمک  زیاد البته اخرکار پزشکت هم میاد

و اگه مامای خصوصی نداشتی همون ماماهای بخش زایشگاه بصورت خیلی کم کمکت میکنن  برای زایمان

حتی اگه قبل از زایمان مامای خصوصی نداشتی سر زایمان بیمارستان بهت مامای خصوصی پیشنهاد میده ک بیشتر کمکت کنه ک باز حدود ۲۰۰ میگیرن پس بهتره از قبل با مامای خصوصی خودت امادگی داشته باشی

2706