2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید برام انتخاب رشته کنید

4111 بازدید | 35 پست

سلام رشته هارو براتون میزارم ب ترتیب بگین کدوم رشته ها خوبه البته میدونم رشته های بدرد نخورین ولی خب از هیچی بهتره

مهندسی فضای سبز

مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی

علوم و مهندسی خاک

مهندسی صنایع مبلمان

مهندسی صنایع چوب

کهندسی طبیعت

مهندسی محیط زیست

صنایع دستی

باستانشناسی

مرمت و احیای بناهای تاریخی

فرش

هنرهای صناعی

طراحی پارچه 

کتابت و نگارگری 

جهانگردی

مدیریت امور بانکی

خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اموربانکی

چه رشته هاییی

من اسمشونم نشنیده بودم😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2738

مدیریت اموربانکی عالیه

خانما مشاور کاربلد کسی میشناسه تو مشهد بهم ادرسشو بده؟ و شمارش 

ببخشیداستارتر اینجا پرسیدم

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ازاد پرستاری و مامایی و اتاق عمل و هوشبری و علوم ازمایشگاهی و علوم تغذیه رو انتخاب کردم تایشالله که  قبول میشم

خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت
ازاد پرستاری و مامایی و اتاق عمل و هوشبری و علوم ازمایشگاهی و علوم تغذیه رو انتخاب کردم تایشالله که ...

پس ایشالا قبول میشی میری آزاد

مهندسی فضای سبز چی هس اصن  

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2706