2733
2734
عنوان

بچه ها يه خانم براي ازدواج با داييم مي خواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=44579668]عهههه خواهر من مترجمه خوشگلم هس ولي يكي اينكه اصفهانيم  دوم اينكه كلا قصد 

🤣🤣🤣🤣برادرشوهرمنم قصد. نداره ولی ما داریم میقصدونیمش😝😝😝😝 به زور متوسل شدیم دیگه

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
کرج

من سراغ دارم عزيزم،خانوم خوبيم هست شوهرش مشكل اعصاب شديد داشت جدا شده چند ماهه

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم
حالا که بنگاه شادمانیه منم برادرشوهرم ۲۷ سالشه میخوایم براش زن بگیریم،  خانم خوشکل و قد. بلند. ...

حالا چرا المانی؟ 😂

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
زبان دیگه واسه چی؟ مگه فارسی بلد نیست؟

چرا بلده ولی المان زندکی میکنه، میخواد. زنشم المانی بلد. باشه 🙈😊

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
حالا چرا المانی؟ 😂

خودش المان 😂🙈

نمیدونم کسی یادش هست یا شوهر خاله مامانم92 سالشه واسش زن 30 ساله گرفتن الان داره طلاقش میده پیرمردو خواب میکرده ازش امضا میگرفته ملکو املاکشو تصاحب کنه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

خانومایی که دنبال گزینه ازدواج چه واسه پسر و چه دختر (مجرد، مطلقه، بیوه) از هر شهری میگردن. همین الان درخواست دوستی بدن😉

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706