2733
2739
دیفرین  امریکایی بود  اگر بتونی پیدا کنی معرکه اس.

کتایون جون لایه بردار دیفرین قیمتش چقدره؟ من زدم داخل نت یکی ۲۲تومن بود، یکی ۱۲۸تومن😐😐😐بعد فقط نوشته برای جوش مناسبه؟ 

مرمر جان چرا؟ گود شده جای جوشات؟ اگر گود شده اگر کرم امریکایی اسکار استاتیک استفاده کن جای جوشهات تا ...

کتایون جان این کرم  اسکار استاتیک را پارسال این قیمت خریدی؟؟ از کدوم سایت؟؟ قیمت جدیدش را اطلاع داری؟

به غیر از فرورفتگی ، لک را هم کمرنگ میکنه؟

خدایا شکرت بابت همه چی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 

خوبی 

من ازسایت داروکده خریدم یه تیوپ استفاده کردم اخه حجمش خیلی کمه

قیمت الانش رو ندارم. 

برای لک نیست فقط پر کردن 

برای لک کرم اربوتین اردن یا سرم توپاز اونم از سایت داروکده

توکل بر خدای مهربان
2728

سلام خانم ها دوستم کرم دست ساز ضد  لک گرفته خیلی از لک هاش رفته چند تا مونده اونم خیلی کم رنگ فقط صورتش پوسته پوسته شده یه ماهه استفاده میکنه منم میخواستم استفاده کنم ترسیدم صورت منم پوسته پوسته بشه کسی تجربه ایی در این مورد داره 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅
2738

گفت فاقد هیدرو کینون هستش. فقط پوسته پوسته شدن صورتش باعث شده تردید کنم که منم بگیرم یا نه 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅
سلام عزیزم  خوبی  من ازسایت داروکده خریدم یه تیوپ استفاده کردم اخه حجمش خیلی کمه قیمت ا ...

سلام عزیزم اگه میشه لطفا در مورد این کرم (اسکار استاتیک)بیشتر توضیح بدید ممنون میشم،منم منافذ باز رو گونه ها و بینی دارم میخواستم بدونم چه مدت باید استفاده کرد و تاثیرش چند درصده؟بعد از قطع مصرف برگشت نداره؟

سلام عزیزم اگه میشه لطفا در مورد این کرم (اسکار استاتیک)بیشتر توضیح بدید ممنون میشم،منم منافذ باز رو ...

خانمی من خریدم یک دوره زدم بنظرم خوب بود. اما باید بزنی چند دوره. 

توکل بر خدای مهربان
سلام عزیزم میشه بگی چی زری لک صورتت رفته؟؟؟من لک بارداری اوردم 

سلام عزیزم 

من چیزای مختلفی زدم 

اولش لایه بردار ملایم 

بعد سرم ضد لک توپاز و ضد لک نلا 

خیلی خیلی بهتر شده 

توکل بر خدای مهربان

کتایون جان شما شربت مصفی خون که خوردی چجور بود؟

غلظت خون داشتی که خوردی؟؟

به نظرت عوارض نداره خوردنش ؟؟؟

اخه طب سنتی واسه من نوشته بعد من تو اینترنت نگاه کردم دیدم واسه غلظت خون هست من ولی غلظت خون ندارم 

خواستم ببینم تو مصرف کردی عوارضی نداشت

2706