2733
2739

من بی پولم اطلاعی ندارم فقط واسه دلگرمی اومدم تاپیکت😃

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان دستم بنده دارم با موبايل لامبورگيني م از توي مازاراتي م توي ني ني سايت ميچرخم 

بذار برسم ويلامون توي خيابون فرشته برم استخرمون ريلكس كنم بيام جوابتو بدم

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

از اون جایی که هر کس تو نی نی سایت هر ادعایی می کنه باید ثابت کنه، هر کی پولداره باید به حسابم پول بریزه تا باور کنم. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  

پولدار؟

مگه آدم پولدار علافه مثل ماها تو نی نی سایت بچرخه؟

یا داره پول در میاره، یا داره خرج میکنه دیگه

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2740

قطعا اگه پولدار بودم جا اينكه تو تاريكي چشامو باباقوري كنم و بيام سايت و به حجم اينترنتم كه رو به اتمامه فكر كنم، الان رير دست ماساژر بودم

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
پولدار؟ مگه آدم پولدار علافه مثل ماها تو نی نی سایت بچرخه؟ یا داره پول در میاره، یا داره خرج میکنه ...

آفرین طلی

اصلا من به جهنم*ولی این بارون نم نم*دلش میگیره مارو*توی این کوچه نبینه
الان دستم بنده دارم با موبايل لامبورگيني م از توي مازاراتي م توي ني ني سايت ميچرخم  بذار برسم ...

وای کوکی جون چطوری دمت گرم