2733
2734

دوستان من 20 روزه سزارین کردم و هنوز خونریزی دارم  چند وقت پیش احساس کردم عفونت مثانه گرفتم بخاطر سوندی که گذاشتن که درد مثانه دارم و ازمایش دادم هنوز جوابش نیومده. چیزی که امروز نگرانم کرده شکل ظاهری دهانه واژنه قبل املا اندازه سوراخ واژن بسته بود اما الان یکم دهانه بازه و انگار توده و دیواره ها زده باشن بیرون و می شه دیدشون. اما خیلی بزرگ نیست آیا این طبیعیه؟ فردا نوبت دکتر دارم اما تا فردا استرس داغونم می کنه.

این موضوع ربطی به سزارین نداره دلیلش هر چی هست سزارین نیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بیست روزه سزارین کردم. روزای اول منم مثانم درد میکرد الان خوبم. واژنم هم احساس میکنم تنگ و کوچیک شده  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2728

اگه طبیعی بودی که بدتر بود

الانم ربطی به سزارین نداره

به بارداریت ربط،داره 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

به نظرم طبیعیه

تازه ۲۰ روزه زایمان کردی.به خاطر بارداریه نه صرفا زایمان

منم آخرای بارداری همچین حسی داشتم

به مرور بهتر میشه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2740
به نظرم طبیعیه تازه ۲۰ روزه زایمان کردی.به خاطر بارداریه نه صرفا زایمان منم آخرای بارداری همچین حس ...

امیدوارم همین باشه چون این زایمان دوم خیلی به من سخت گذشت تمام عوارض بی حسی رو گرفتم درد عفوننت مثانه و عفونت رحم هم مزید بر علت شد و دوران سختی داشتم تازه یکم یرپا شدم دیگه توان دیدن پزشک جماعت رو ندارم

این موضوع ربطی به سزارین نداره دلیلش هر چی هست سزارین نیست

عزیزم بارداری خودش رو همه بدن تاثیر میذاره

فشار بارداری بی تاثیر نیست

به مرور جمع میشه نگران نباش

تیکرم برای بارداری نیست...
14کیلو وزنم اضافه شد اما همش شکم بود خیلی شکمم بزرگ و جلو اومده بود  پهلو نداشتم وزن بچم هم 330 ...

اشکال نداره بارداری همینه دیگه

نرمشهای کف لگن انجام بده

تیکرم برای بارداری نیست...
2706