2737
2734

یعنی جفتت کاملا پایینه و استراحت لازم هستی نزدیکی هم ممنوع .باید با استراحت و مراقبت تا هفته 20 جفتت بره بالا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
یعنی جفتت کاملا پایینه و استراحت لازم هستی نزدیکی هم ممنوع .باید با استراحت و مراقبت تا هفته 20 جفتت ...

مرسی عزیزم یعنی استراحتم مطلق باید باشه؟تا الان که همش دراز کشیدم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین مطلق مال جفت سرراهیه

ولی خوب تو جفتت پایینه تا زمانیکه به لکه بینی خداینکرده نیفتادی نیاز به مطلق نیست ولی باید استراحت باشی کلا. فقط کارای سبک و کوتاه انجام بده. ولی همه جوره رعایت کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

عزیزم سعی کن وقتی میخوابی سمت چپ بخوابی و پاهات یکمی بالا باشه 

مثلا یک بالش بگذار زیر پات 

استراحتت زیاد باشه  توالت فرنگی استفاده کن سعی کن نزدیکی نداشته باشی   وسیله سنگین جابه جا نکنی تا کم کم بره بالاتر  و اصلا هم نگران نباش و استرس هم نداشته باش

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

عزیزم سعی کن وقتی میخوابی سمت چپ بخوابی و پاهات یکمی بالا باشه  مثلا یک بالش بگذار زیر پات&nbs ...

مرسی عزیزم همین کارا رو میکنم انشالله به خیر بگذره

خدایا شکرت
2740
من قدامی مارڗینال هستم الانم هفته ی۲۱هستم هنوز جواب سونو رو نبردم دکتر،این مارڗینال یعنی خطرناکه؟

نه عزیزم خطرناک نیست فقط خانمای اینجا گفتن استراحت و مراقبت میخاد

خدایا شکرت