2733
2734
عنوان

دلم میخواد ۵ کیلو کم کنم☹

712 بازدید | 55 پست

سلام، بنطرتون چجوری میشه لاغر شد؟ بجز کالری شماری؟ روغن و برنج رو هیچ جوره نمیشه اصلا نخورد! منم کم غذام ولی وزنم چند ساله ثابته، دوس دارم به وزن مانکنی برسم😕

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قندوشکروچیزایی که قندمصنوعی داره نخور؛برنجم هفته ای دو؛سه باربخور،روغنم محدودکن خو.همینجوری که لاغرن ...

اینکارارو انجام میدم عزیزم‌. شکر خیلی وقته نمیخورم. برنجم هفته ای سه بار هفت قاشق

ناهارظهرروتوبشقاب میوه خوری بکش وبخورشام وصبحانه چندتالقمه بعدش اگه گرسنه شدی میوه یک روز درمیان یکساعت پیاده روی باسرعت کم وزیاد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2740
ناهارظهرروتوبشقاب میوه خوری بکش وبخورشام وصبحانه چندتالقمه بعدش اگه گرسنه شدی میوه یک روز درمیان یکس ...

حجم غذام کمه. چون آروم غذا میخورم. در طول روزم میوه میخورم‌. هویجم میخورم😐

شباموادنشاسته ای نخور؛شامتوزودبخور؛چایی سبزبخور؛رژیم 5/2 روامتحان کن؛

چای سبز رو بیشتر از یکساله میخورم! با دارچین بدون قند یا خرما؛ شامو دیر میخورم چون همسرم دیر میاد؛ تقریبا سه ساعت قبل از خوابم.

رژیم ۵ به ۲ دقیقا چجوریه؟

دوروز500کالری میگیری،اصطلاحافستینگ هستی؛5روزروکالری معمولی1200تا؛کنارش یکم پیاده روی کنی مشکلت حل میشه؛شایدالان بدنت عادت کرده به این شرایط برای همین وزنت ثابت مونده

اصلا انگار این وزن با بدنم عجین شده!! نامرد کم نمیشه! از نظر تناسب قد و وزن چاق نیستم؛ واسه همین انگ ...

بدنت دچاراستپ شده،رژیم دکترخضری روسرچ کن یه رژیم 4روزه هستش فکرکنم بااون شایدمشکلت حل بشه

دوروز500کالری میگیری،اصطلاحافستینگ هستی؛5روزروکالری معمولی1200تا؛کنارش یکم پیاده روی کنی مشکلت حل می ...

۵۰۰ کالری خیلی کمه؛ فکر نکنم بتونم

.فشارم میفته و سرگیجه میگیرم  

2706