2737
2739
عنوان

قلق های(فوت های) آشپزی تون و میگین؟

3614 بازدید | 84 پست

سلام خانومای گل.

اون نکته هایی که باعث میشه یه خوراکی خاصی رو خوب درست کنین که یه جوری فوت آشپزی تونه. و بقیه کیف می کنن. (حالا هر غذا و سوپ و شیرینی و ...هر چی) نکته هایی که بقیه نمی دونن و غداشون به خوشمزگی مال شما نمیشه.

اگه دوست داشتین اینجا بگین ما هم استفاده کنیم.

😊😊😊😘😘🙏🙏

ONLY. GOD.

من چون خودم سنم کمه شاید چیزایی که من کشف کردم واسه خیلیا تجربه چندین ساله باشه

اما برا ته دیگ خوب سیب زمینی رو رنده ریز زدم و ریختم کف قابلمه واقعا عالی شد هم ماکارونی هم برنج

«یا حیُ یا قیوم»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم واسه خوشمزه تر شدن خورشت ها از روغن جامد استفاده بشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

اینو الان داشتم توی اون تاپیک میگفتم ی راه هم هست با اینکه آب کش نکنی ته دیگ هم داشته باشی.اون موقع ک روی گاز میزاری آب برنج بخار شه و بره برش دار آب کش نکن ی قابلمه دیگه بردار تهش نون یا سیب زمینی بزار بعد اون برنج رو بریز توی اون قابلمه .اینطوری هم آب کش نمیکنی ک خاصیت برنج بره هم ته دیگ داری

من فسنجون كه بخوام روغن بندازه نيم ساعت يك بار يه قالب يخ كوجيك ميندازم داخلش 

٣-٤تا ميندازم 

شوك وارد ميشه روغن بيشتر ميندازه 

ادويه ها رو در اندازه كم ميخرم 

كه عطر و بوش حفظ بشه 

🧿

یه بار خونه یکی از اقوام بودیم برا کتلت قالب نداشتن

تو درب رب گوجه فرنگی کیسه فریزر گذاشتم و از مواد کتلت توش ریختم و بعد چون کیسه فریزر توش بود راحت جدا میشد نازک هم بودن خوب برشته میشدن

بعد با چند تا درب مختلف این کار کردم

همشون خوشگل و جالب شدن

تو اندازه های مختلف

«یا حیُ یا قیوم»
2738

خورشت باید زمان زیاد با شعله کم بپزه تا جا بیفته ..بهترین گوشت برا خورش گوشت گوسفنده....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗