2737
2739
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107459 بازدید | 1007 پست
نمیتونم برم سنو بدم فردا ؟

چرا عزیزم میتونی بری ولی معمولا دکترا روز ۱۲ مینویسن و اونایی که دوست دارن میتونن روزای دیگه م برم.اگه تونستی برو که از حال فولیکولات باخبر بشیکه اوضاع دستت بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا عزیزم میتونی بری ولی معمولا دکترا روز ۱۲ مینویسن و اونایی که دوست دارن میتونن روزای دیگه م برم.ا ...

دکتر دیگه نیستش تا شنبه نمیدونم جواب سنو رو ب کی نشون بدم شاید تا قبل از شنبه تخمکگذاری کردم 

اونوقت چیکار کنم اقدام کنم ؟

الهی ب امید تو 🙏🏻
دکتر دیگه نیستش تا شنبه نمیدونم جواب سنو رو ب کی نشون بدم شاید تا قبل از شنبه تخمکگذاری کردم  ...

عزیزم عکس سونوتو برام بفرست

فولیکول ۱۸ تا ۲۳ برای بارداری مناسبه

2738
جوابشو گرفتم دکتر گفت همه چیت عالیه

سلام عزیزم،شرمنده،نتم تموم شده بود ولی بخدا به یادت بودم.چیکار کردی؟اقدام رفتی؟

کیتت که داشته رنگ میگرفته و فردا و پس فرداش باید کامل رنگ گرفته باشه.

خدا رو شکر که سونوت عالیه.دکتر واسه آزاد سازی اون فولی ۲۳ آمپول نداد؟یا گفت خودش آزاد میشه؟

بچه ها سلام منم ٣ ماه دارم اقدام مى كنم ديگه چون تو اين ٣ ماه جواب نگرفتم گفنم كيت بخرم امروز روز ٨ سيكلمه امروز گذاشتم چون حس كردم ترشح دارم اما فقط ١ خط افتاد من طبق گفته بسته تا قبل از اون فلش ها به مدت ٧٠ ثانيه گذاشتم بعد از ١٠ دقيقه ديدم منفى هست پس يعنى امروز اقدام نرم؟

اون فولی ۲۳ عالیه واسه بارداریت.انشاالله کیتت مثبت بوده باشه و تا سه شب اقدام کرده باشی

سلام دوشب اقدام کردم دکتر گفت اقدام کن من فک کردم آزاد شده بعدش دیگه کیت نزدم 

الهی ب امید تو 🙏🏻
بچه ها سلام منم ٣ ماه دارم اقدام مى كنم ديگه چون تو اين ٣ ماه جواب نگرفتم گفنم كيت بخرم امروز روز ٨ ...

سلام عزیزم.نه عزیزم،تا کیتت مثبت نشده اقدام نکن.در ضمن داشتن ترشح همیشه دلیل بر تخمک گذاری نمیشه و بدن هر کسی یه جوریه.مثل خودم و خیلیای دیگه زمان تخمک گذاری اصلا ترشح ندارم.

واسه این که ماه ها رو الکی از دست ندی،روز ۱۲ سیکل برو یه سونوگرافی سایز فولیکول بده تا تکلیفتو بدونی.البته اگه دوس داری فعلا این ماه رو با کیت پبش برو و تا زمان مثبت شدن صبر کن

2706