2733
2739
عنوان

توروخدا بیاد.بتای ۹

3405 بازدید | 23 پست

سلام خانما دیروزم تاپیک زدم زیاد کسی نیومد جواب بده.من دیروز روز ۱۰ تاخیر در پریم بود.ازمایش بتا دادم ۹/۲بود.رنج منفی زیر ۱۰ بود.بنظرتون اینم کاملا منفی منفی یا امیدی هست.از اولین روز اخرین پریمم 5 هفستست میگذره.نظراتتون برام خیلیی مهمه.ممنون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

معمولا بتا زیر 25 رو منفی میگن

فردا باز ازمایش بده اگه باردار باشی مشخصه

دارو مصرف میکردی؟ 

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

خب دوباره از بده.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلش بتا ندادی ببینی چنده؟ 

دوحالت داره یا باردار بودی و بتات افت کرده و طی هفته اینده که به صفر رسید پریود میشی

یا خیلی خیلی لقاح دیر بوده و تازه میخواد بالابره که با ازمایش فردا تو همون ازمایشگاه مشخص میشه اگه بالای 20 بود بارداری نرماله.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
معمولا بتا زیر 25 رو منفی میگن فردا باز ازمایش بده اگه باردار باشی مشخصه دارو مصرف میکردی؟ 

نه هیچ داریی

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
عزيزم ٤٨ ساعت ديگه دوباره ازمايش رو تكرار كن مشخص ميشه

بمظر شما با ده روز تاخیر این مقدار بتا ترسناک و خطرناک نی!!!؟

2738
خب فردا باز تکرار کن

گفتم فردا بی بی بذارم اگه زود صورتی شد برم از فرداش.نظر شما چیه!؟

از روز پری تا پریروز بی بی چک میذاشتم بعد یه ساعت یه هاله سفید مینداخت بعد هفت ساعتم یکم معلوم میشد هالش.ممکنه لقاح دیر شده باشه و از نو ع دوم باشم که میگی!؟

بمظر شما با ده روز تاخیر این مقدار بتا ترسناک و خطرناک نی!!!؟

زماني ترسناك و خطر ناكه كه ٤٨ ساعت ديگه بتا ٢ برابر نشه ...

بي بي چك زدي!؟

💕خدا جون ني ني تو دلم رو به خودت ميسپارم 💕مراقبش باش تا به موقع و سالم بياد

از روز پری تا پریروز هر روز میزدم بعد نیم ساعت یه هاله سفید بزور معلوم میشد بعد ۷ساعت یکم هالش معلوم میشد.اما از دیروز نزدم

زماني ترسناك و خطر ناكه كه ٤٨ ساعت ديگه بتا ٢ برابر نشه ... بي بي چك زدي!؟

شما هفته چندی بتات چن بودی و کی؟ 

شما هفته چندی بتات چن بودی و کی؟ 

الان ٨ هفته و ٢ روزمه ديروز سونو رفتم و قلبش رو شنيدم خداروشكر 

من دو روز بعد از عقب زدن پريودي بتا دادم ٨٠٧ بود 

💕خدا جون ني ني تو دلم رو به خودت ميسپارم 💕مراقبش باش تا به موقع و سالم بياد
2706