2733
2734
عنوان

لیزر لک صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 130348 بازدید | 184 پست
سلام خانمی شما هنوز هم از کرم سیستئامین استفاده می کنی؟من یکماه استفاده کردم لک هام تیره تر شده &nbs ...

سلام عزيزم.شما از كرم سيستامين كه استفاده كردين واقعا نتيجه گرفتين!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزيزم.شما از كرم سيستامين كه استفاده كردين واقعا نتيجه گرفتين!؟

من ۲۸ روزه دارم استفاده میکنم, هنوز خیلی رو لکم تاثیر نذاشته اما میگن باید سه ماه مصرف کنی تا اثرش رو ببینی. اگه جواب داد حتما میام اینجا میگم. شما هم میخوای عجله نکن برا خریدش.

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار...
سلام خانمی شما هنوز هم از کرم سیستئامین استفاده می کنی؟من یکماه استفاده کردم لک هام تیره تر شده &nbs ...

من لکم تیره نشده میشه گفت دو درجه روشنتر شده بیشتر نه, ولی هنوز امیدوارم.

من ۲۸ روزه دارم استفاده میکنم, هنوز خیلی رو لکم تاثیر نذاشته اما میگن باید سه ماه مصرف کنی تا اثرش ر ...

عزيزم تو رو خدا اگه نتيجه گرفتي حتماااااا بگو تا ما هم استفاده كنيم

من خيليييي واسه لكه هام حال روحيم بده

راستش  دوستان من خودم افسردگی  گرفتم شدیدا اخرش به گفته  مشاوره رفتم  سرم ضد لک اربوتین ژیورل بزک  رو  ازشون خریدم تقریبا   روزه دارم   مصرف  میکنم  تو این   5  روز  یه امیدی  بهم  نشون داده  گفته  باید  30 روز بزنم تروخدا دعام کنید  من که  فعلا ازش  راضی  هستم 

عزيزم تو رو خدا اگه نتيجه گرفتي حتماااااا بگو تا ما هم استفاده كنيم من خيليييي واسه لكه هام حال روح ...

چشم عزیزم, حتما میام و خبرتون میکنم که چی شد. خداییش توو این اوضاع اقتصادی ظلمه ۷۸۰ هزارتومن بدی برا یه کرم و نتیجه هم نده. جدا از پولش عذاب وجدان خریدش هم آزاردهنده است. پس خیالتون راحت حتما میام و میگم.

بچه ها یه سوال خواهرم اشتباهی الکل به جای جوشه زیر دماغش زد از وقتی که زده یه لکه مایل به سیاه زده بعضی اوقات پررنگه بعضی اوقات کم رنگ میشه چه کرمی استفاده کنه که سیاهیش ازبین بره

رفتند؟ سیستئامین خوب بود؟

عزیزم من ۶ تیرماه کرم رو شروع کردم و فردا میشه یک ماه.

توو این یک ماه پوستم در مجموع بهتر از قبل شده, دوستم بعد چهارماه منو دید گفت پوستت سرحال شده بدون اینکه بگم کرم استفاده میکنم. 

من خیلی با وسواس لک صورتم رو بررسی میکنم و احساس میکنم نسبت به قبل استفاده, ۱۵ درصد روشنتر شده. 

همسر و دخترم که ۱۳ سالشه میگن خیلی لکت بهتر و روشنتر شده. خودمم متوجه شدم لکی که پشت لبم بود نسبت به لک رو گونه هام خیلی رفته و کمرنگ شده.

من روزی سه چهار بار توو آینه لک صورتم رو وارسی میکنم😀و هنوز امیدوارم. آخه با کارشناس زاگرس طب که صحبت کردم گفت باید سه ماه حتما مداوم بزنی.

مرتب میام اینجا و بهتون میگم چی شده, پس اگه دوست دارین تا پایان سه ماه من صبر کنید و نخرین. البته اگه خودتون صلاح میدونین.

عزیزم من ۶ تیرماه کرم رو شروع کردم و فردا میشه یک ماه. توو این یک ماه پوستم در مجموع بهتر از قبل شد ...

الهی الهی خدا خیرت بده 

الهی نتیجه ایی که میخای بگیری 

خیلی امیدوارم کردی با صحبتات 

منم قصد خریدشو دارم ولی گفتم از دیگران هم سوال کنم که مزاحم شما شدم 

اگر زحمتت نیست بیا مرتب خبر بده 

الهی که خیر ببینی 

برای منم دعا کن 

ممنونم ازت 

توکل بر خدای مهربان
الهی الهی خدا خیرت بده  الهی نتیجه ایی که میخای بگیری  خیلی امیدوارم کردی با صحبتات  ...

ممنون عزیزم از دعای خیرت. چشم حتما میام خبرت میکنم که لک صورتم برطرف شده یا نه.

2706