2752
2734
عنوان

مادرشوهر

726 بازدید | 29 پست

سلام من با مادرشوهرم رابطمون خوب نیست پریروز دیدم تو واتس تماس گرفته ولی پیش خودم گفتم شاید دسش رفته روش ولی الانم دوباره تماس گرفت تو واتس و چند بارم گذاشتم بوق خورد قطع نکرد گفتم حتما میدونه ک داره تماس میگیره جواب دادم ولی هیچ حرفی نزدم دیدم ی صدایی بچه میومد موندم دیدم اونم حرف نمیزنه منم قطع کردم بنظرتون بهش بگم کاری داشتی زنگ زدی یا محل ندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂

میگفتی سلام!

شاید بلد نیست یا... 

اگه تماس گرفت بگو مادر جان کاری دارید چند باره تماس میگیرید

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2731

یکی از فامیلای ما چند سال پیش اینجوری بود، دستش خورده بود پیام اومده بود برام یکی رو واسطه کرده بود که بمن بگه تو رو خدا پاک کن اشتباه فرستاده! فکر میکرد کل پیاماشو میتونم ببینم 😂😂😂

منم به واسطه پیام دادم بهش بگو پاک کردم من که پیاماشو نمیبینیم توضیح بده یاد بگیره! اشتباهی فرستادم واسه خودش 😂

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2706