2752
2734

شب میخام برم مهمونی و میخام ناخن مصنوعیمو با چسب123بزنم آیا بکنم این کارو یا بعدا بدبخت میشم واس کندنش؟😆

کسی تابحال ناخن مصنوعی رو با چسب123 زده؟

کجابودم...به کجا رسیدم! خدایا سپاسگزارم ازت🌹🌷

من جامایع ظرفشوییمونو بجای پیچ کردن رو دیوار با 123 چسبوندیم 123 هیچوقت باز نمیشه باید چسب قطره ای بزنی از این کوچولوها ک محکم میچسبه اون ی هفته رو دستت باشه کم کم خودش باز میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با 1.2.3 بزنی نضمینی ی هفته برات میمونه

من میخام نهایت 3روز نگهش دارم بعد با آب گرم ورش دارم تابحال چسب123نزدم میترسم کنده نشه کارم ب دکتر بکشه😥

وای یک دو سه داغون میکنه ناخونتو چسب مخصوص ناخن بگیر خوب    

چسب ناخن کنده میشه تو ارایشگاهها هم چسب ناخن نمیزنن حتی

عزیزم فقط با چسب قطره ای ک سایزش کوچیک هست و سریع هم خشک میشه اون عالیه.

بیشتر ارایشگرا فقط از این چسپ واسه چسپوندن ناخن مصنوعی استفاده میکنن ،فکر کنم اسمش چسب قطره ای راضی هست. 

اگرم بعد چند روز خواستی در بیاری اب گرم بریز تو ی کاسه انگشتات رو پنج دقیقه بزار تو اب راحت جدا میشه. 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ناخن تو آب میکنه میسوزه چه واجبه که از این کارا میکنید،بیا من بهت چسب ناخن بدم،والا  

خداجونم ممنون بخاطر این هدیه ی شیرینت..👶ازت میخوام مراقب نی نیم باشی تا صحیح و سالم بیاد تو بغلم

وای نه اصلا این کارو نکن ، برو یه سر لوازم آرایشی فروشی ها چسب ناخن دارن که مثل لاک میمونه و حدود قیمتش ۶ تومنه و تا یه هفته قشنگ میمونه 

زِندانئ شُديمْ توكِشوَري کِ شُعارش آزاديۀ😹
2706