2752
2734
عنوان

چ جوابی بدم ب این نمک نشناس

3020 بازدید | 87 پست

سلام ی دوستی دارم ک قبلا خیلی با هم رفت و امد داشتیم همسایه بودیم ادم خیلی خسیسیه و یکم ندید بدید یعنی ی مانتو رو ۳ سالی تنشه مثلا لباسی ک میخره تو کمد فقط واسه مناسبتا یعنی حتما باید مناسبتی باشه ک اون مانتو رو بپوشه خلاصه اینکه چننندین باررر عروسی فامیل نزدیک داشتن و ازم خاسته ک من ارایشش کنم ک پول ارایشگاه نده  اینارو گفتم ک بدونید شخصیتش  چ جور جوریه قیافش خییلی معمووولی ولی ب قول خودش اعتماد ب نفسش ۲۰۰ خیلی ب خودش اعتماد ب نفس داره خیییلی و اینکه بنظرم اصلا فرهنگش ب تحصیلاتش نمیخوره خونشونو عوض کردن رفتن جای دیگه  چند باری رفتم پیشش دیدم اون مثل اون موقع ها دیگه نمیاد میرفتم خونش کم محلی میکرد ی سری داشت بچشو غذا میداد پسر منم گف میخام ولی ب پسرم نداد منم بهش گفتم مامان بریم خونه برات درس کنم  خونش یهم ریخته بود چندباری میگف چرا پیام نمیدی ک بیای درصورتی ک من پیام میدادم همیشه جز دوبار ک  نداشتم  اخر اخرا رفتم خونش اصلا از تو اشپزخونه نیومد بیرون اصلا حرف نمیزد با ناراحتی اومدم بیرون من ادم کینه ای اصلا نیستم بعد چند ماه بهش پیام دادم ک دوست ندارم کدورتی بینمون باشه ولی پیام و دید و جواب نداد حالا چی بنویسم در جواب این رفتارش و قبلا هم بهش گفتم ک تو نمیدونی چطور با مهمونت رفتار کنی همش تو اشپزخونه ای و ... ببخشید طولانی شد الان خواستم بنویسم براش ک خیلی عقده ای هستی دوباره پشیمون شدم لطفاراهنمایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نطر من هیچی بهش نگو و روابطتو باهاش کم یا قطع کن چه لزومی داره بهش پیام بدی که فلانی و بهمان به جز این که اعصاب خودتم بهم بریزه

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!

یعنی میخام ببینم این بی فرهنگ عقده ای یادش رفته چ نقد ب نحفش بود ک من تین خمه ارایشش کردم الانم جواب اس نداد دوست دارم ی چیزی بنویسم براش دلم خنک شه خییلی هم بروز میده ک ادم ارومیه و چیز ی براش مهم نیست

دیگه به چه زبونی بگه دوس ندارم ارتباطمون ادامه داشته باشه بنظرم حتی بی خیال جواب دادن و گله کردن باش

ولی راجب سرزده رفتن حق داره منم اصلا دوس ندارم کسی سرزده بیاد خونم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

نیازی نیست دعوا راه بندازی که رابطه قطع شه وقتی اون داره بی محلی میکنه یعنی دیگه نمیخاد رفت و آمد کنید پس فراموشش کن و دیگه سراغشو نگیر

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم