2752
2734
عنوان

جوش صورت😞

4046 بازدید | 54 پست

دوستان گلم من نزدیک سی سالمه قبلا اصلا جوش نمیزدم اما یک ساله درگیر شدم بغضی وقتا کم بعضی وقتا زیاد.تو این یکسال خیلی خرج کردم دست اخر رفتم پیش یه عطاری معروف بهم یه ماسک سبز رنگ داده روزی یبار عرق کاسنی و شاهتره و خاکشیرو یه چیزی شبیه به بارهنگ یا شایدم تخم شربتی.دادن مخلوط کنم سه بار در روز قبل هر وعده غذایی بخورم چند روز پوستم بدتر شده گفت باید صبور باشی اولش میریزه بیرون😞😞میخواستم ببینم کسی امتحان کرده این پاکسازی رو؟نتیجه گرفته؟امیدوار باشم😑

طبعت گرمه

حجامت کن

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ابليمو ميزدم خوب شد ☺️

منم چن وقته میزنم.حس میکنم خوبه

چه مدت رو پوستت میذاری بمونه؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
وای یبار زالو انداختم اصلا فایده نداشت. زری جان عطار گفتن آبلیمو نزنی

من خودم زدم هيچي نشد نه لك شد صورتم نه سياه با اينكه سفيد پوستم 

ابليمو جوشو خشك ميكنه سريع از بين ميره 

_شغل شریفتون؟+پادشاه حوزه خیالات شخصی خودم هستم🙃
من خودم زدم هيچي نشد نه لك شد صورتم نه سياه با اينكه سفيد پوستم  ابليمو جوشو خشك ميكنه سريع از ...

آخه من از ریشه از بین برن مث قبل بشم نمیدونم این پاکسازی کبد فایده داره یا نه

بعضی از مشکلات هورمونی با آزمایش هم معلوم نمیشن. دقت نکردی مثلا یه روزایی از ماه پوستت خوبه و یه روزایی کدر میشه و جوش میزنه؟

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی