2733
2739

سلام. من مدتی بود که دنبال لیست جهیزیه بودم. 

از سایت نوعروس یکی پیدا کردم ولی داشتم نگاه میکردم میدیدم اونایی که من مدنظرمه نیست توی لیست.

بیشتر گشتم. دیدم یکی توی سایت "انجام میدم" لیست گذاشته. گفتم بخرم ببینم چیه. 

واقعا لیست خوب و کاملیه. مخصوصا ک من حواسم اصن به داخل کابینت و یخچال برای روز پاتختی و دیدن جهیزیه نبود. خلاصه ک من خیلی لذت بردم. 

اونهایی ک مثل ما رسم دارن لیست جهیزیه مینویسن و قیمت میزنن میتونن فایل wordش هم بگیرن ازش. اونوقت ی ستون بهش اضافه کنید و قیمت جنس ها هم کنارش بنویسید و پرینت کنید بدید باباها :) 

لازم نیس همه ش رو بخرید ولی مثلا با دختر دایی م داشتم صحبت میکردم. اون ی چیزایی لازم داشت که من نداشتم و برعکس. این لیست هردو رو آورده ک هر کس طبق نیازش یادش نره...
چون خیلی هم میگه زحمت کشیده دلم نمیاد رایگان بدم به کسی. گفتم بیام معرفی ش کنم به شماها هم. اینقدر ذوق داشتم که عضو نی نی سایت نبودم و فقط میومدم انجمن و سوالم رو سرچ میکردم و استفاده میبردم. ولی به خاطر این راحتی که برای دوستام و نوعروسا میشه باشه اومدم و معرفی ش کردم.

عروس خانوما زودی سفارش بدید تا جهیزیه کامل نشده و چیزی از قلم نیفتاده.

توی لینک زیر، ی قسمت به عنوان نمونه رو، عکسشو گذاشته.

http://ajmd.ir/k/n/59339#.WYHjdHjlbOU.telegram

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘