2737
2739
عنوان

قرص اسپیرونولاکتون

| مشاهده متن کامل بحث + 34008 بازدید | 64 پست
من ۴ماهه مصرف میکنم برا جوش صورت  پری عقب افتاد تست زدم مثبت شد وای که دارم دق میکنم  ر ...

سلام.شما که همزمان با مصرف اسپیرونولاکتون باردار شده بودین چیکار کردین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان نتيجه چي شد جنين ها سالم بودن ؟؟؟ به دنيا امدن ؟

سوال منم هست چون من دیوونم قرص اسپیرونولاکتون میخوردم ولی باردار شدم نمیدونم چجوری🤭😢انشالله مشکلی پیش نیاد

2728
سوال منم هست چون من دیوونم قرص اسپیرونولاکتون میخوردم ولی باردار شدم نمیدونم چجوری🤭😢انشالله مشکلی ...

وای دکتر منم تجویز کرده . من برای ناباروری رفتم پیشش ک دوفاستون و اسپیرونولاکتون و متفورمین تجویز کرده . روز ۱۳ پری هم دوتا آمپول اچ سی جی زدم حالا ک این تاپیک خوندم ب شک افتادم ک اسپیرو رو مصرف کنم یا ن ؟ باید فردا زنگ بزنم بپرسم 😪😪

سلام عزیزم منم باردارم خیلی نگرانم هفته دوم و سوم بارداری ۸ تا اسپرینولاکتون مصرف کردم شما چکار کردی ...

عزیزم منم ۴تا مصرف کردم شما مشکلی براتون به وجود نیومد که انشالله خیلی استرس دارم؟

2738

سلام خانمايي كه اسپرنو مصرف كردن كجايين الان بچه هاتون سالمن خوبن 

من ميخوردم چند روز بود قطع كرده بودم كه بيبي مثبت شد .الان خيلي ميترسم 

تو ورخدا اگه كسي بوده بياد بگه

خداجونم پسرگلم و همه بچه ها هميشه صحيح سالم زير سايه تو و امام زمان (عج ) باشن
جدي؟؟؟؟؟ دكتر پوست از من أمضا گرفت باردار نشم ميدوني أگه حين مصرف باردار بشي و جنين پسر باشه بايد ...

چرا باید سقط بشه مگه چه عوارضی داره ممنون میشم جواب بدی🙏🏻🙏🏻

2706