2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم مشكلي نداره ولي اكر بشه از واسطه استفاده كرد مثل دوست مشترك يا خواهر  يا اشنا كه اون بياد وسط وبكه شايد بهتر باشه دركل موردي نداره فك ميكنم يكي به بسرام بيشنهاد بده به عنوان مادرشون جي كار كنم خب تحقيق واكر مناسب همن جرا كه نه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
حتما میخونمت

دقیقا مرداد ۸۶ بود که همه خانوادم شب رفتن بیرون منم بعداز نماز دعای جوشن کبیر خوندم کلی گریه زاری و دعا کردم همین امشب همسر آیندم رو ببینم عشق ازدواج بودم خدایی

ساعت ۹ شب رفتم آشغالارو بزارم دم در که دیدم یه پسره تو ماشینش نشسته خلاصه فهمیدم این همون شوهرمه رفتم بهش گفتم آقا من وشما باهم ازدواج میکنیم اونم😲😲😲

گفت من نامزد دارم😐😐

سه سال بعد ما باهم ازدواج کردیم

2706