2752
2734

تیپ میزنم خودش متوجهم بشه

باور کن پسرا به بی توجهی خ توجه میکنن

من چند مورد داشتم اینجوری چه عمد چه غیر عمد بی توجهی کردم در عین اینکه تو چشم بودم اومدن پیشنهاد دادن

اما کم سن بودم، الان مهمه برام اول مورد توجه باشم تا توجه کنم! 

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

قبلا فکر میکردم نه ولی اخیرا فکر میکنم که چرا که نه

حداقل بعدا حسرتشو نمیخورم که شاید نیمه گمشدم بود و فلان🤔

شایدم تاثیر زیاد فیلم خارجی دیدن باشه😅

به هر حال بهتر از اینکه که یکی بیاد منو برای پسرش بپسنده هر چی باشه😐

ای کاش نازایی یکی از عوارضِ بی منطق بودن بود که نسل این جور آدما منقرض میشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ولی یکاری میکنم خودش بالاخره بگه  

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

جاااان !! 

آخر الزمان که میگن همینه دیگه ، دختر بره خواستگاری پسر !!؟؟ 

مگه میشه چنین چیزی !

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت

البته اگر طرف مقابل جنبه شو داشته باشه بنظزم کار بدی نیست و جسارت دختر قابل تحسینه

اگر طرف جنبه شو داشته باشه هااااااا و اگر خود دختره هم ادم قوی باشه و از نه شنیدن نشکنه

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

به نام خدا

خير

حالا كه منت ميكشن و التماس ميكنن دو روز بعد زبوناشون درازه واي به حال اينكه فدايت شوم هم بفرستيم براشون

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
بله من اينكارو كردم و هميشم همسرم قدرداني ميكنه ازين كارم ميگه  خيلي خوشحالم ك اومدي تو زندگيم ...

شوهرت از نوادر مخلوقات مذکر هست  

از طرف من ازش تشکر کن انقد با شعوره   

♥گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی؟                 دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را!♥
2706