2733
2734
عنوان

بی بی چک

398 بازدید | 27 پست

سلام.بچه ها من امروز روز هشت بعد پریودمه.اما بی بی چک مدیکور الان زدم منفی بود دیروزم وندفوو زدم منفی بود.پش چرا پری نمیشم اگه باردار نیستم.بنظر شما فردا برم از خون بدم!!؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا حالا سابقه داشتی عقب بندازی؟

اره چن ماه پیش تو اقدام ده روز عقب افتاد

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
نه صبر کن به خاطر اقدام سیکل به هم میخوره الکی پول ازمایش نده

اخه میگم اگه حامله نباشم گرمیجات بخورم زود پری بیاد برا ماه دیگه زودتر اقدام کنم

2740
یه دو روز دیگه ام صبر کن بعد برو آز, چون بخوای دکترم بری واسه پریود نشدن میگه برو آز, این دو روزم وا ...

یعنی بارداری بنظرت منتفیه؟

نه عزیزم صب کن بیخود هزینه نده ممکنه هی عقب بندازی تا انشالله باردار بشی اول صبح بی بی چک بزن

یعنی امکانش هست بی بی اشتباه باشه و باردار باشم بنظرت؟

بدن آدم توی اقدام بهم می ریزه هروقت بی بی چکت مثبت شد آز بده

شما کی بی بی چکت مثبت شد؟خط دومش معلوم بود؟

منم ماه قبل باتاخیر پری شدم الکی رفتم آزمایش به نظر منم صبر کن

با چند روز تاخیر پری شدی؟

2706