2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم کیت من روز تخمک گذاری پررنگ تر بود .مثل خط اول حتی پررنگ تر 

بهی جان دیگه کیت ندارم فردا امتحان کنم...یعنی به نظرت بیشتر از ۳۶ ساعت مونده؟قصد تعیین جنسیت ندارما،فقط میخوام مطمئن شم تا اون روز اقدام داشته باشم

اگه ۳۱ روزست احتمالا ۱۷ سیکلت تخمکته. اگه جنسیت واست مهمه بذا ۱۷امم کیتتو بررسی کن بعد اقدام کن اگر ن از امروز میتونی بری اقدام

من کیتم رنگ شما بود و از روز بعدش کمرنگ شد بااینکه ب پررنگیه خط کنترل نشد ولی از دردام متوجه شدم تخمکمه. زنگ زدم مشاوره گفتن بستگی ک phادرار داره

اگه ۳۱ روزست احتمالا ۱۷ سیکلت تخمکته. اگه جنسیت واست مهمه بذا ۱۷امم کیتتو بررسی کن بعد اقدام کن اگر ...

ممنون سپیده خانووووم...جنسیت برام مطرح نیست...فقط میخوام مطمئن شم از تخمک گذاری و اینکه اقدام مرتب داشته باشم تو روزای نزدیکش...آره وقتایی ک مرتبه پریودم  سیکلم ۳۱ روزس و ۱۷ دورم منطقیه..اما حس کردم رنگش کمه

2738
ممنون سپیده خانووووم...جنسیت برام مطرح نیست...فقط میخوام مطمئن شم از تخمک گذاری و اینکه اقدام مرتب د ...

ن عزیزم واسه منم رنگ شما بود. ینی ی درجه با خط کنترل اختلاف رنگ داشت. اگه زودتر میذاشتی بهتر متوجه میشدی

ب نظر من بازم کیت بخر و بذار ک ۱۷ام ببینی اوضات چجوریاست

ن عزیزم واسه منم رنگ شما بود. ینی ی درجه با خط کنترل اختلاف رنگ داشت. اگه زودتر میذاشتی بهتر متوجه م ...

پریروز ک گذاشتم ازین خیلی کمرنگ تر بود...ممنون از راهنماییت عزیزم...خدا ب خودت و نی نیت سلامتی بده و بارداری و زایمان راحتی داشته باشی

عزیزم من از روز بعد پری هرروز گذاشتم .ولی روز تخمک گذاریم خیلی پررنگ شد .که اتفاقا کاری پیش اومد نشد اقدام داشته باشیم.رپز قبل و روز بعدش اقدام داشتم .که خداروشکر الان باردارم .

عکس کیتم رو می‌فرستم 

2706