2733
2734
عنوان

اسم پسر پیشنهاد میدین لطفا

1254 بازدید | 54 پست

سلام من جمعه نینیم بدنیا میاد هنوز اسمی ک قطعی باشه براش انتخاب نتونستم بکنم😔 اسمی ک انتخاب کردیم بنیامین هستنش اما خیلی دودل هستم ک ایا اسمی خوبی هست یا نه

اگه میشه اسمهای خوش آوا و زیبا ک بلدین برام بنویسین  ممنونم💖

برای شادی روح داداشای جوونم یه صلوات میفرستین... ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کاش خودت چند تا اسم میگفتی ما در موردش نظر میدادیم،اینجوری خیلی سخته چون تنوع اسم زیاده،به نظرم بنیا ...

والا آرمان هم دوست دارم اما همه میگن قدیمیه آرشان هم دوست داشتم همه گفتن بزرگ بشه بهش نمیاد و انقدر چیز میز گفتن اخر دلمو زد 😔

واقعا واسه اسم نظر سنجى اشتباهه عزيزم چون ب تعداد اعضا نظرات متفاوت وجود داره. مثلا خودم واسه پسرم اسم آرين رو انتخاب كردم با وجود اينكه اطرافيانم ميگن قديمى و فراوانيش خيلى زياده...

جدا از اين حرفا بنيامين خيلى قشنگه بنظر من😍😍😍

پرهام اسم پسر اولمه 😊😊😉

ااا چه خوب خدا حفظشون کنه عزیزم😍ایشالا بسلامتی زایمان کنی

اسم‌پسر منم پرهامه

پسر اولت چندسالشه الان داره دومی میاد؟

من خودم تک فرزندم میدونم چقد بده...پرهام دیوونم کرده هرروز میگه داداش میخوام منم که فعلا...نمیخوام🤕

💕
واقعا واسه اسم نظر سنجى اشتباهه عزيزم چون ب تعداد اعضا نظرات متفاوت وجود داره. مثلا خودم واسه پسرم ا ...

منم هر اسمی انتخاب میکنم میگن قدیمیه نمیدونم چی بزار بخدا اخه اسمهای جدیدم خوش اهنگ نیستن زیاد بنظرم یا من بلد نیستم