2733
2739

میخوام ببینم راضی بودید یا نه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

من تصمیم دارم برم آرش ولی هنوز نرفتم تشکیل پرونده بدم فقط سر زدم خیلی تمیز و مرتب بود اکثر مراجعه کننده ها هم راضی بودن اون روزی که من رفتم چند نفر که ivf موفق داشتن و باردار بودن هم بودن که باهاشون صحبت کردم 

ولی ایرادش اینه که شلوغه 

با دعا شاید به دست آوردمت، چون با دعا دستکاری کردن تقدیر کار کوچکی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تصمیم دارم برم آرش ولی هنوز نرفتم تشکیل پرونده بدم فقط سر زدم خیلی تمیز و مرتب بود اکثر مراجعه کن ...

سلام عزیزم ببخشید من میخوام برم مرکز آرش..

الان سرچ میکردم این تایپیک دیدم

شما رفتین

نتیجه گرفتین

خدایا فراوانی و برکت و سرسبزی به سرزمینم عطا کن سرزمینی شاد و آباد و غنی از اخلاق آرزومه
2728
سلام عزیزم ببخشید من میخوام برم مرکز آرش.. الان سرچ میکردم این تایپیک دیدم شما رفتین نتیجه گرفتین

بله از اردیبهشت  رفتم ، آزمایش و ... رو انجام دادم از آنجایی که شوهرم مشکل داره فعلا دارو مصرف میکنه ماه دیگه میرم برای معاینه مجدد و ...

دکتر اورولوژیست میکرو پیشنهاد داد و گفت IuI ,... اصلا توصیه نمیکنم 

مستقیم میکرو انجام بدید ببینیم خدا چی میخاد؟

من تصمیم دارم برم آرش ولی هنوز نرفتم تشکیل پرونده بدم فقط سر زدم خیلی تمیز و مرتب بود اکثر مراجعه کن ...

سلام. دوست عزیز شما بیمارستان آرش رفتید؟ اون رو به بقیه پیشنهاد می کنید؟ من که رفتم رفتارشون خیلی تند و بد بود!!!

دکتر اورولوژیست کجا رفتید؟ همون آرش؟ 

بله همون بیمارستان آرش

دکتر اطرج خیلی جوان هست ولی تشخیصش خوبه

2738
سلام. دوست عزیز شما بیمارستان آرش رفتید؟ اون رو به بقیه پیشنهاد می کنید؟ من که رفتم رفتارشون خیلی تن ...

خیلی شلوغ هست  ولی من رفتار بدی ندیدم به هرحال بیمارستان دولتیه و مطمئنا مثل مراکز خصوصی نیست 

خیلی شلوغ هست  ولی من رفتار بدی ندیدم به هرحال بیمارستان دولتیه و مطمئنا مثل مراکز خصوصی نیست&n ...

راستش بار اول که رفتم خیلی تند بودن اما بعدش واقعا کارم رو خوب انجام دادن و رفتارشون عاااالی بود. زود قضاوت کرده بودم. کلا از روز اول دارو تا نتیجه ی مثبت آزمایشم ۱ ماه طول کشید. خیلی سریع و خوب کار انجام دادن

راستش بار اول که رفتم خیلی تند بودن اما بعدش واقعا کارم رو خوب انجام دادن و رفتارشون عاااالی بود. زو ...

سلام ببخشید شما آی وی اف کردید ؟

خدایا لطفا یدونه دختر سالم به من بده 😍
2706