2733
2739

سلام خانما.قراره تو هفته شش بارداری برم سفر با ماشین خودمون میریم.فاصلش حدودا ۲ ساعت و نیمه تا اونجا.فرداشم  بر میگردیم.میخواستم ببینم ضرر داره یا نه؟ممنون از نظراتتون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

من توی شش هفته سفر دو‌سه ساعته با ماشین رفتم مشکلی نیست فقط هر یکساعت یکساعت و‌نیم پیاده شو چند دقیقه پیاده روی کن. مواظب خودت هم باش که به شکمت ضربه نخوره

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بشه نری ک بهتره سه ماه اول خیلی حساسه مث شیشه میمونه بچه.

ولی چون با ماشین خودتونه خطر نداره تایمشم کمه.ولی جون خطر هماتوم هست یکشاعت ک گذشت پیاده شو یکم قدم بزن آروم 

سفرت بی خطر 😘

❤پسرم...چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید❤
2728
من توی شش هفته سفر دو‌سه ساعته با ماشین رفتم مشکلی نیست فقط هر یکساعت یکساعت و‌نیم پیاده شو چند دقیق ...

باشه ممنون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

مواظب شکم و کمرت باش.کفش پاشنه بلند نپوش.شلوار نسبتا راحت بپوش نه تنگ.اگه سعی کنی که نری بهتره ولی اگر واجبه برو.آب تمیز و موادمقوی هم بخور بخاطر گرمای هوا در معرض آفتاب داغ زیاد نباش

چنان در مخمل سبز نگاهت نرم پیچیدم 💝که تا صبح قیامت از جنونت برنمی خیزم🍃نان  

با سلام

کلاس های مادر کودک زیر 3 سال زیر نظر مجرب ترین روانشناسان کودک در خیابان فردوسی اصفهان

(سوالات و مشکلات خود را میتوانید در این کانال یا باشماره زیر در میان بگذارید) .

شماره تماس 09374063001

@nasleno3

2740

خانمی بهتره با پزشکت مشورت کنی.تو حالت عادی میگن با احتیاط کامل و بمدت ۱ساعت،بعدش ۱۰دقیقه استراحت اشکالی نداره.

ولی شرایط هر خانم باردار با اونیکی متفاوته و پزشکتونه که از شرایط شما اطلاع داره

من توهمون ماه اول رفتم مسافرت تازه با اتوبوس سفرمون هم طولانی بود

راشتش من خیلی حساسو ترسوام تو این چیزا.عصبی شدم