2737
2734

سلام

بیاین گروه تشکیل بدیم با هم باشیم.

من سی و دو سالمه و دوازده ساله ازدواج کردم. تازه به فکر نینی افتادیم. قبلش ‏درگیر درس و کار و مهاجرت بودیم. بیاین بگین چند ساله مزدوجین و از کی اقدام کردین. دور هم باشیم کلا 😊😊

Glig Graphics
من سی سالمه و هنوز نی نی ندارم یه بار ناخواسته باردار شدم که خودبخود سقط و دفع شد بچم :((

الان اقدامی؟ 

سقطت تو چند هفته بود؟

منم دو ماه پیش تو هشت هفته سقط کردم. البته ناخواسته نبود ولی الان که از دستش دادم خیلی بیشتر حریص نی نی شدم

Glig Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اقدامی؟  سقطت تو چند هفته بود؟ منم دو ماه پیش تو هشت هفته سقط کردم. البته ناخواسته نبود ...

فقط تو تیر ماه اقدام داشتم اونم دوبار که پریودم 11 روز تاخیر افتاد ولی جمعه پریود شدم

نی نی من تو هفته 5 سقط شد عزیزم فعلا که اقدام نداریم دیگه

بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات..
2728

منم سی و دو سالمه و بهمن تو ۱۲هفته سقط داشتم دکتر گفت ۴ماه فاصله بندازم برای بارداری بعدشم الان رفتم چکاب کامل و از هورمونی دادم پرولاکتینم بالاس و باید درمان شه بعد اقدام کنم هفت ساله ازدواج کردم

شما چرا تو این 12 سال نی نی نخواستی؟

من درگیر درس بودم و بعدش مهاجرت. الان یکی دو سال هست که شرایطمون درست شده.

شما چند وقته ازدواج کردین؟

اینقد که هی همه گفتن اگه بارداری عقب بیفته دیگه نمیشه. البته من زود باردار شدم ولی خوب از دست رفت.الان ترسیده شدم یکم میترسم دیگه نشه

Glig Graphics
2740
منم سی و دو سالمه و بهمن تو ۱۲هفته سقط داشتم دکتر گفت ۴ماه فاصله بندازم برای بارداری بعدشم الان رفتم ...

ای وای چقد عین همیم! سقط خیلی وحشتناکه خداکنه واسه هیچکی پیش نیاد.

دکتر من گفت یه ماه صبر کن فقط چون طبیعی سقط شد. هورمونامم به نظر خوبه و از هفته بعد میرم اقدام. تو هم ایشا لله زود اقدامی میشی 😊

Glig Graphics
منم 29سالمه شوهرم نزدیکه 40 ،هنوز ی سال نشده اومدم خونه خودم ولی میخوام یکی بیارم دیگه کلا نیارم ،ای ...

تازه عروسی پس! مبارکه. منم این ماه اقدام میکنم. کلوپ بزنیم دور هم باشیم 😁

Glig Graphics
علت سقطت معلوم شد؟ من ایران نیستم اینجا میگن بارداری اول کلا باید سقط بشه😆واسه همینم خیلی طبیعی مید ...

اینجا هم میگن  تا سه بار طبیعیه ولی من خودم خواستم ازمایش بدم الانم پرولاکتینم بالاس که میگن اگه باردارشم امکان سقطش هست ،اخه برای من قلبشم تشکیل شده بود و خودبخود قلبش ایست کرده بود و من متوجه نشده بودم تا سه هفته هم سقط نشد و مجبور شدم کورتاژ کنم ،به نظرم توهم یه کم صبر کن بدنت دوباره قویتر شه ،سقط خیلی ادمو ضعیف میکنه

2706