2733
2739

خواهشا تجربه زايمانتونو تو هر بيمارستاني كه داشتين و دكترتون رو بهم بگين من بخاطر همسرم رفتم شهرستان ولي زايمانمو تهران ميام نميدونم كجا برم براي زايما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم هر جا میری خواهشا الغدیر نرو تو رسالت یعنی منو بدبخت کرد انشالله قدمش مبارکه کوچولوت

منظورت الغدیر  دلاوران درسته

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2742

من کرج بودم عزیزم بیمارستان خصوصی نزدیک 4 تومن شد که بیمه پرداخت کرد ما فقط 100 تومن دادیم.خیلی راضی بودم هم از بیمارستان هم از دکترم.فقط بعد عمل که گفتن راه برو اذیت شدم و روز دوم بعد زایمان که میخواستم شیر بدم.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

منم دوست دارم هزینه تو بیمارستان نیکان و بدونم  و اینکه کادرش چطور خوبه

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

من زايمان نداشتم ولي براي خودم بيمارستان صارم رو در نظر دارم حدودا از ٦ تومن شروع ميشه زايمانهاش بيمارستان فوق تخصصي هست و بيمه تأمين اجتماعي قبول نميكنه

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
2740
من زايمان نداشتم ولي براي خودم بيمارستان صارم رو در نظر دارم حدودا از ٦ تومن شروع ميشه زايمانهاش بيم ...

مطمني اگر كسي بيمه تكميلي داشته باشه قبول نميكنه منم مي خوام برم صارم

الغدير رو خيليا تعريف مي كنن كه چرا ناراضي بودي؟ پرسنلش؟

من خودم ۱۰ سال پیش اونجا زایمان کردم اون موقع خوب بود الان و یکی دیگه از دوستان میگفت خوب نیست

طبيعي ٤ تا ٥ تومنه... سزارين ٥ تا ٦ تومن.. 

شما کی زایمان کردی و دکترتون کی بود

2706