2737
2739
عنوان

نوزاد شش ماهم منو نمشناسه

641 بازدید | 13 پست

پسرم 5روز دیگه شش ماهش تموم میشه ولی اتگار هنوز منو نمیشناسه وقتی منو میبینه هیچ عکس العمل خاصی نشون نمیده ولی باباش رو که میبینه ذوق میکنه در حالیکه شوهرم خیلی کم خونه هستش 

امکان نداره نشناسه احتمالا چون پدرشو کمتر میبینه ذوق میکنه .وقتی توی یه جمع هستین بره بغل کس دیگه واسه شما بی تابی نمیکنه؟

نوزاد وقتی به دنیا میاد چند ماه اول دید کامل نداره ولی از حالت لکه هایی هم که میبینه مادرشو تشخیص میده

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  

همون دوري و دوستي ديگه .

شما رو دايم ميبينه براش عادي شدي ، همسرت چون كمتر ديده ميشه عزيزتره .هميشه زحمتا با مادرِ لبخند مال پدر 😁😁😁

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرخاله ي منم تا شش هفت ماهگي فكر ميكرد من مامانشم خالم خيلي حرص ميخورد😆

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم

اشکال نداره پسر منم شش ماه ونیمشه گاهی اینجوری بود بخصوص عمش که باهاش حرف بزنه البته جدیدا به غریبه ها رو نمیده گریه نمیکنه ولی هر کاری میکنن نمیخنده براشون.تا منو می بینه گریه میکنه که بیام بغلت

2740