2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نفر از نزدیکامون یه پسر ۱۵ ساله عاشق یه زن ۴۰ ساله شوهردار شده بود بعدن یه بنده خدایی گفت طلسم شده و یه جا مامانش رو برد طلسم در می آورد . می گفت یه قلب فلزی در اومده اسم پسره و زنه روش بوده بعد پسره کاملن خوب شد 

2738

بله ديدم 

خانواده همسر سابقم استادي بودن در اين زمينه 

اگه شنيده باشين پيه گرگ چي هست حتي اونم رو من اجرا كردن،بعد طلاق خونه رو كه داشتم خالي ميكردم از تو بالشت ها و كمد لباس ها و حتي تو ماشينم هم اونواع دعا،موهاي سر خودم با كلي نخ عجيب غريب،يه لوح مسي كه روش ي الاغ حك شده بود با اسم خودم ديدم 😞

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

منم زندگیم گاهی خیلی داغون میشه دلم می گیره از این زندگی هر وقت طلسمها رو در می یارن واسم زندگیم خوب میشه اما بعد یکی دو ماه دوباره روز از نو طلسم جدید از نو خسته شدم

خیر ندارم. اگه داشتم بهترین سُرسش دمِ دستم هست (یکی از دوستام بهم یه کپی از یه کتاب قدیمی داده برای پروژۀ زبان شناسی که توش پر از  این چیزاست)

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
بله ديدم  خانواده همسر سابقم استادي بودن در اين زمينه  اگه شنيده باشين پيه گرگ چي هست حت ...

یه دوست پسر تودوران جاهلیتم داشتم، مادرش برای این که پسرش از طریق من بتونه اروپا بمونه، کلی منو جادو و جنبل کرده بود، کلی از این آت و آشغالا پیدا کردم تو چیزایی که به اسم سوغاتی برام فرستاده بود. بدبخت این همه هم هزینه کرد، پسرش رو با تیپا پس فرستادن شهرشون! 😂😂😂

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
چه جونورایی بودن اونا مرض داشتن واقعا

جالب اينجاست كه پدره هم ي خاله زنكي بود. واسه خودش 

اونم ميرفت پيش دعا نويس

چون از من خوششون نمي اومد 

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️