2733
2739

سلام

چرا اینجا اینقدر استرس زا شده همینجور بدون مطالعه نظر میدن 

من تو بارداری یه دارویی رو مصرف میکنم دکتر روانپزشکم داده اینجا درموردش پرسیدم همه میگن وای ممنوعه در حالی که خودم هرچی سرچ میکنم نوشته مشکلی نداره مصرفش

بخدا از دیروزه زندگیم جهنمه دکترمم نیست شنبه میاد

دارم روانی میشم به این فکرمیکنم که بچم خدای نکرده اوتیسم بگیره دیوونه میشم

یکم دلدادیم بدین احتیاج دارم😭😭😭

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

داروت چیه؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

دیروزم درمورد داروهام تاپیک زدم که باتجربه ها نظر بدن ولی کسی نیومد جز دونفر

بخدا اینا مهم تر از تاپیکای مادرشوهریه 

من خودم تا حد توانم تو هرجایی که بتونم نظر میدم ولی واسه خودم هیشکی نمیاد😭😭😭

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسم داروت چیه؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
عزیزن یعنی بچه های اینجا اطلاعاتشون بیشتر از دکتر شماس؟  نگران نباش انشاالله چیزی نیست

شوهرمم همینو میگه ولی من نمیدونم چمه وسواس فکری دارم حتمن همه باید اوکی بدن تایید کنن وگرنه خیالم راحت نمیشه

2740

مگه دکتر روانپزشکت در جریان بارداریت نبوده موقعی که اون دارو تجویز کرده؟ اگه در جریان بوده که خیالت راحت باشه

میشه یه صلوات بفرستی تا یه کار خوب پیدا کنم؟ از جدم میخوام حاجت روا بشی انشاالله😘

منم وسواس فکری دارم و تو اقدامم

دکتر گفت تو بارداری این دارو رو میتونی استفاده بکنی

اسم داروت چیه؟

نورتریپتیلین۲۵ شبی نصف

پروپرانول۲۰ شبی ۱ عدد

خواهش میکنم اگه به پزشک دسترسی دارین درمورد اینا بپرسین

من آسنترا میخورم

ببین الکی خودتو نگران نکن

اون پزشک بوده و اجازه داده بخوری

پزشک منم به من گفت برو باردار شو داروهاتم بخور مشکلی نیست

عزیزم دکترت میفهمه ک داروتو قطع نکرده نگران نباش 

یه ماه پیش باید میرفتم پیشش ولی هنوز نرفتم درگیر سونو و اینا بودم خودم همون قبلیارو تمدید کردم

ینی میشه تو این یه ماه مشکلی داشته مصرفش؟