2733
2734
عنوان

با شوهرم صحبت کردم گفتم من دوس ندارم مادرت و پدرت پیش ما زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 30801 بازدید | 660 پست

اوايل تاپيك رو خوندم فقط،توي تاپيكاي ديگه همه از دست پدرشوهر و مادرشوهر ناله ميكنن و ميخوان ازشون كيلومترها دور باشن و ماهي يكبارم نبيننشون حالا اينجا همه جبهه گرفتن در مقابل استارتر كه چرا قبول نميكني بيان توي ساختمونتون؟! پست اول هرچي باشه بقيه هم همون رو تكرار ميكنن

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم
اینا بازنشسته 20 سال پیشند.دو تومن حقوقشون نیست.نهایت نفری 1400

بازم جمعا اونقدری ميگيرن که سيصد تومن اجاره باقيمونده رو بدن به دردسر نيفتن.

عزيزجان قبول کنيد پدر و مادری که کادوی عروسی سی تومنی ميدن در شرايطی که ادعا دارن تو اجاره خونشون موندن قطعا ادماي بی تدبيرين. بازنشسته بيست سال پيش باشن بازم بايد وضعشون خييلی بهتر از اين باشه چون پنجاه سال پيش که اينا معلم بودن معلمی شغل پردرآمدی بوده به نسبت زمان خودش

خانواده همسر من هفت تا بچه داشتنو پدرشونم يه کارگر بوده و با اين حال بسيار آبرومند زندگی کردن و الانم تو خونه خودشه و بچه ها هم کم کم زندگيشون رو ساختن. من نميتونم قبول کنم زوجی که جفتشون کارمند بودن الان در اين وضع باشن الا اينکه بی تدبير زندگی کرده باشن. جور اين بيفکری رو که نبايد عروس سه ماهه بکشه!!

اينام که دارن نصف اجاره رو ميدن بهشون، حتما بايد بيان آرامششونو به هم بزنن که اوکی بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بازم جمعا اونقدری ميگيرن که سيصد تومن اجاره باقيمونده رو بدن به دردسر نيفتن. عزيزجان قبول کنيد پدر ...

من از دیروز که این موضوع را عنوان کرد مخالف اومدن پدر ومادر همسرش بودم وحتی گفتم به نظر میرسه بقیه بچه ها خط دادن.ولی فقط گفتم حقوق دوتاییشون 4 تومن نیست.البته بی تدبیری هم کردند با یه کم خوش قلبی.چون پدر ومادر همسر من با وجود وضع خوب این کار را نکردندوهمش گفتند اینا هم وقتی بمیریم مال شماست .اونوقت که احتیاج داشتیم وگرنه حالا هم بدن دردی  ازما دوا نمیکنه

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
بنظرمن هيچ پدرشوهري سرشونميدازه بياد بگه ١٠بخوابيد و صبح ٦بياد بيدارشون كنه

ندیدی که میگی. اگه یهو در هونت باز شه بیاد وسیله برداره بره یا بیاد یهو توی اتاق خوابت متوجه میشی. عزیزم ادمها با هم فرق دارن . فرهنگ و ادب و شعور برای ادمها معانی مختلفی داره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

بیشتر مشاورین خانواده میگن توی یه ساختمون زندگی کردن اشتباهه و سعی کنید توی یه ساختمون نباشید .

هر چقدر هم هر دو طرف خوب باشن باز فشار روانی ایجاد میکنه. به خصوص دو تا نسل متفاوت. 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
حالا چی میشد یکم‌ خانمی میکردی؟ پدر و مادر آدم که همیشه زنده نیستن. ببخشید ولی حالم از این عروس بازی ...

شما رک نیستی بی ادبی. 

این حجم از خشم و بی ادبی از کجا ریشه میگیره که سر استارتر خالی میکنی

من حتی حاضر نیستم با خانواده خودم توی یه ساختمون باشم ، با همه خوبیهایی که داره. 

کسایی که تجربه دارن میدونن خیلی سخته و هر دو طرف اذیت میشن و صبر و تحمل بالایی میخواد. 

این نزدیک بودن ناخودآگاه زمینه دخالت و ناراحتی رو بیشتر میکنه

دوستانی که دارید میتوپید به استارتر، لطفا به این موارد توجه کنید: خانواده همسر ایسون خونهرو واسه هم ...

خیلی خوب توضیح دادی آفرین 

من حتی حاضر نیستم با خانواده خودم توی یه ساختمون باشم ، با همه خوبیهایی که داره.  کسایی که تجر ...

ما هم با مامان بزرگم( مامان مامانم) همسایه ایم، مامان بزرگمم پیر نیست، خیلی خیلی هم دوسش داریم ولی واقعا فشار روانی زیاده! توقعا بالا میره ، دخالت پیش میاد گاهی

دوری و دوستی که میگن واقعا درسته، ادم حتی با مادر خودشم باشه گاهی مشکل پیش میاد اون استقلالو نداره چه برسه به مادر شوهر

ای بابا خواهرشوهرای استارتر الان چه گلی به سر مادرشون میزنن؟؟؟؟که پسرا نمیزنن؟؟؟

عزیزم شما خودت و برادرت رو در نظر بگیر به بقیه کاری نداریم 

انصافا دختر دلسوزتر از پسره 

فک کن پسری که با یه حرف خانمش خونه رو به پدر و مادر نده 

بخدا از اینده ی خودم ترسیدم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
ای بابا خواهرشوهرای استارتر الان چه گلی به سر مادرشون میزنن؟؟؟؟که پسرا نمیزنن؟؟؟

راستی زیادم به انگشتت فشار نیار دوستم یه دونه علامت سوال هم عمق فاجعه رو مشخص میکنه😆😆

استارتر عزیز که محو شدن بنظرم دیگه ادامه پیدا نکنه این بحث بهتره 

هر کسی صلاح کار خودشو بهتر میدونه 

ان شاا... که هیچکدوم محتاج بچه هامون نشیم الهی امین

ایقد بدم میاد ازهمه چی برای کوبوندن ایران و ایرانی استفاده میکنید مشکلات خانوادگی همه جای دنیا هست ش ...

عزیزم تو ایران تو با فرد ازدواج نمیکنی با همه خانوادش ازدواج میکنی! خب چرا طرفداری بیجا بکنه ادم؟ واقعا فکر میکنی خارج هم اینجوریه 

همینقدر دخالت و فضولی تو زندگی دو نفر از جانب مادر شوهرو و خاهر شوهرو جاری و الی اخر هست اونجا؟

2706