2733
2734
عنوان

غذا ی کودک و وزن گیری

252 بازدید | 13 پست

سلام پسرم شش ماهشه و وزن شش ماهگیش شش کیلو و ششصد بود.از چهار ماه وده روزگی هم بهش غذا میدم.اشتهاش هم خیلی خوبه ولی خوب وزن نمیگیره.وزن تولدش هم چهار کیلو بود.رفلاکس هم داره. برای وزن گیریش چکار کنم؟از کی میتونم بهش بیسکویت مادر بدم؟

خود ریفلاکس شاید مانع وزن گیریش بشه

چطور فهمیدی ریفلاکس داره؟؟؟

پسر من از وقتی غذا خور شد وزن کم کرد الان هم که 4 سالشه جبران نشده

هر چی توی غذاش مغز آسیاب شده

کره

و این چیزا ریختم فایده نداشت

انگار اصلا ارث تپلی نداشته

دیدن نیمه پر لیوان،به بینایی هیچ آسیبی نمیرسونه.           مثبت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیره بادوم بگیر بدش خیلی مقویه باهاش حریره بذار یا همینجور با قاشق بده بخوره 

شیره خرما رو بگیر با همین شیر بادوم قاطی کن 

نون سنگگ خشک کن با ابگوشت له شد بده بخوره 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
2728
خود ریفلاکس شاید مانع وزن گیریش بشه  چطور فهمیدی ریفلاکس داره؟؟؟ پسر من از وقتی غذا خور شد وز ...

تا دو ماهگی بعضی شبا رو تا صبح جیغ میکشید ورنگش سیاه میشد.همیشه هم خس خس سینه داشت.یه بار با همین حالت گریه بردم دکتر،دکتر بچه رو رو دستش گرفت آروم شد گفت رفلاکس داره وگرسنه است.آخه شیر خشک هم میخوره ولی اونموقع یه کم زیاد میدادم گریه هاش بیشتر میشد،همون شب بهش راینیتیدین دادم بچه تا صبح آروم بو د و خوابید.دیگه بعد اون خیلی بهتر شده ولی بازم کاهی سینش خس خس داره

2738
چرا انقدر غذای کمکی رو زود شروع کردی دخترمنم شش ماهشه فللا بهش فرنی نیدم البته امروز سوپ بدون گوشتش ...

فوق تخصص گوارش و بهداشت گفت.خیلی هم تمایل نشون میداد.تا دو هفته مونده به شش ماهگی فقط فرنی وحریره میدادم

آب گوشت زود نیست؟

هویچ و سیب زمینی و گوشت سبزی فقط همینا بذار بپزه بعد فقط آبش رو بده بخوره هفته اول 

بعدم نون سنگگ 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
تا دو ماهگی بعضی شبا رو تا صبح جیغ میکشید ورنگش سیاه میشد.همیشه هم خس خس سینه داشت.یه بار با همین حا ...

آخی

پسر من تا 4 ماهگی تا صبح بیدار بود و گریه تا 7 صبح تو بغلم. راه میرفتم

چه روزهای سختی بود

دیدن نیمه پر لیوان،به بینایی هیچ آسیبی نمیرسونه.           مثبت باش