2737
2739
عنوان

مشکل خونریزی پریود!

247 بازدید | 6 پست

سلام دوستای خوب

من  امروز روز 5سیکلم هستم

خونریزیم لختست فقط،لخته های بزرگ و سیاه.اصلا  درد ندارم، ولی انگار خونم راهش بند  اومده، دکترم هفته  دیگه نوبت  داد، ی  دکتر دیگه هم 28ام  مرداد!!!

میترسم، کسی تاحالا همچین  مشکلی داشته؟

عذر میخوام ولی انقدر سفته که  روی نوار نمیاد با دستمال پاک  میکنم.ببخشید راحت گفتم چون نگرانم

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده
باردار نیستی؟

نه غزل  جان، تو اقدامم

نگرانم برای ماه  بعد اندومتر زیاد باشه  

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم یه تست بزن

آخه خیلی زیاده،ممکنه خارج رحم  باشه؟

شماره مشاورههای مامایی رو هم که میگیرم  میگه برای تماس با  شبکه هوشمند باید بری مخابرات!

آخه خیلی زیاده،ممکنه خارج رحم  باشه؟ شماره مشاورههای مامایی رو هم که میگیرم  میگه برای تم ...

نه عزیزم تست بزن منم این چند روز کلی لخته دفع کردم بدون درد خداروشکر بچم سالم موند تست بزن ببین چی میشه خدا بزرگه

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

تست  زدم دوبار منفی  بود

اما بدون اینکه بدونم باردار بودم و چون دکتر زودتر منو  ندید سقط شد!!!