2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلم داره از غصه میترکه ار وقتی این خبر شنیدم آروم و قرار نداشتم.  فک نمی کردم اینکارو با طفل معصوم بکنن😢وقتی ک عکس بنیتا رو ک ثمین جون گذاشت با لباس بنفش روی تخت ایستاده دیدم یک لحظه اشکم بند نمیاد. خودم بچه کوچیک دارم یک سالشه. اونم مثله بچه منه چ فرقی داره؟ همه بچه ها معصومن. بمیرم برای ک از تشنگی و گرما هلاک شد. بمیرم براش ک از تنهای و ترس وحشت کرد. بمیرم براش ک قلب کوچولوش ک مثل گنجشک میزد، دیگه نزد و وایستاد😢😢😢😢آخه چراااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب صبری خدا دارد اگر من جای او بودم...... 

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... 

ثمین جان لطفا بیا بگو ببینم بچه دیگه ای هم دارن درسته جای دخترشون رو نمیگیره ولی باز اگه بچه ی دیگه ای داشته باشن وقت ازادشون کمتره که هی غصه بخورن

همواره با خودم‌ تکرار میکنم امیدی هست چون خدایی هست

وای خدایا اشکام بند نمیاد داغون شدم منی که فقط یه عکس از این بچه دیدم مادرش دیگه نمیتونه زندگی کنه خدا بهش رحم کنه

اون حیوون کاشکی شیشه هارو بالا نمیداد حداقل یکی صدای گریشو میشنید😢😢😢😢😢😢😢

عشقم 👈همسرم👑سرم و گل دخترم👼

خیلی حالم بده.فکر اینکه اون بچه چجوری زجر کشیده چقدر گریه کرده داره روانیم میکنه.من خودم مادرم میدونم مادرش طاقت نمیاره 

غم بزرگی تو دلمونه😢

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
2706