2737
2739
عنوان

زیادی سابیدن صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 68 پست
گریم قطع نمیشه

گریه واسه چی...

سریع یه سرچ کن تو نت . ببین چی خوبه واسه زودتر خوب شدن. من حدس میزنم عسل هم خوب باشه. چون عسل دوای هر دردیه . ولی  واقعیتش واسه سوزش صورت نمیدونم. یه سرچی کن ببین. درمورد عسل و خیار. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

کرم نزن چون اکثر کرما توش عطر داره و باعث سوزش میشه. افتر شیو هم اصلا چون مال پوست آقایونه و به درد پوست ماها نمیخوره. خیار یا سیب زمینی خوبه

اما زیاد تحریک نکن پوستت رو دیگه. اگه حالت بده یه قرص مسکنی ارامبخشی چیزی بخور و بخواب تا صبح خوب میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اون خانومی که با خوشحالی نوشته لوسین بدن میزنم. عزیزم اون اسمش روشه لوسین بدنه نه صورت. پوست صور ...

قرمزی پوست را به سختی می‌توان پوشاند. برای تسکین قرمزی، خشکی و یا آفتاب‌سوختگی پوست درمان‌های ساده خانگی وجود دارد :

- قرار دادن برش‌های خیار بر روی پوست، آن را سرد می‌کند و قرمزی را از بین می‌برد.

- یک ماسک ساده با ترکیب خیار و یک فنجان بلغور جوی دوسر درست کنید و بر روی پوستتان بگذارید.

- عسل دارای خواص ضد التهابی می‌باشد. ابتدا پوست خود را با آب گرم بشویید. سپس عسل را به روی پوست قرمز بمالید و 30 دقیقه صبر کنید. سپس عسل را از صورت خود پاک کنید.

منم صورتم خیلی پوستش خوبه هیچی ام به صورتم تاحالانزدم.حتی کرم ولوسین امشب لزیچیزی ناراحت بودم رفتم ...

لااقل حرصتو سریه چیز دیگه خالی میکردی نه سر پوست ناز و لطیفت. 😐😯

حالا هم غصه نخور. من چندوقت پیش یه جای صورتم ضربه دید و خیلی زود کبود شد

. منم عین شما خیلی نگران بودم و کلی گریه که حالا چجوری با این صورت برم بیرون. فهمیدم عسل خوبه. عسل زدم تو سه روز معجزه کرد برام.

برا همین میگم شاید عسل واسه شما هم کارساز باشه. والا این عسل بخدا دوای هر دردیه ...

2731
قرمزی پوست را به سختی می‌توان پوشاند. برای تسکین قرمزی، خشکی و یا آفتاب‌سوختگی پوست درمان‌های ساده خ ...

اهااااا دیدی گفتم عسل و خیار خوبه. 😃سریع امتحان کن ببین.

کرم نزن چون اکثر کرما توش عطر داره و باعث سوزش میشه. افتر شیو هم اصلا چون مال پوست آقایونه و به درد ...

یه سوال دوستم ؟؟؟ 

چرا لوسیون رو نمیشه به پوست صورت زد ؟؟؟😯

اخه فروشنده به من گفت این لوسیون صورت و بدنه.  یعنی ممکنه این خشکی واسه این باشه که استفاده کردم ؟؟؟؟

2738
اره عزیزم من ندیدم شما گفتی خانومی الان متوجه شدم

خیلی ممنون دوستم واسه اطلاع رسانیت .

ولی با یگانه جان بودم. داشتم درمورد عسل حرف میزدم که شما مطلب رو فرستادی. میخواستم بهش بگم ؛

بیا شاهد ازغیب رسید😊

آخه دکترا میگن حتی دستمال و محکم رو صورت نکشید اونوقت تو لیف زدی خوشگل  

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
2706