2733
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 226369 بازدید | 294 پست

اگر میخواید تزریق کنید یا خط خندتون رو یه کاریش کنید ! 

برید سایت زیر من خودم از طریق زیر تونستم درستش کنم. مشاوره رایگان هم خواستید تو همین سایت میتونید داشته باشید.

https://www.zibache.com/درمان-خط-خنده-با-تزریق-فیلر/

عزیزم تا سفت شه دوروز طول میکشه من زدم راضیم

منم زدم ورم داشت چند روز صبر کن ولی بعدش خیلی خوب میشی اگر خوب نشدی حتما ژلت خوب نبوده بچه ها حتما اول مارکشو از دکترتون بپرسد که چینی نباشه بعد برید مطب دکتر پوست یا کلینیک پوست اگه غربی کلینیک پاسارگاد خوبه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای دختر خاله من رفته بود یه کلینیک زیبایی اگه اشتباه نکنم اسمش موگه بود . خیلی فرم دهی صورتش و خط خندشو خوب برای تزریق کرده بودن . به من سایتشو داده میرم همش نمونه کاراشو میبینم میفرستم خواستید شماام ببینید http://mugeclinic.com/گالری/

هرکجا میرید پیش عباس خیرخواه نرید خیلی پولکیه.من ژل خط خنده زدم و بوتاکس کردم،از ژلم موند گفت برو یکسال دگ بیا.منم بعداز یکسال رفتم،گفت این یکسال ازش گذشته و شاید خطرناک باشه و خلاصه اونقد باشک و تردید حرف زد ک راضی شدم ژلمو ک بهترین مارک بود بندازم دور.در صورتیکه خودش گفته بود برو یکسال دگ بیا و هنوز تاریخ انقضای ژلم نرسیده بود،همسرم متوجه شد ک قصد دارن ی کاری کنن من ژل جدید بخرم ازشون.اصن بدلشون برای مردم و پولشون نمیسوزه!!خلاصه ژلمو زدم و ب من گفت چون ژلت یکسال باز بوده باید ۲۰ تا آنتی بیوتیک بخوری!!!!تزریقشم افتضاحه،پارسال راضی نبودم،حتی باوجود اصرار زیادم برای ترمیم،اما قبول نکرد،چون پارسال گودترین قسمت خط خندمو پر نکرده بود.امسال ک چند روز پیش میشه بازم افتضاح تزریق کرد فک کنید ی طرف و زیاد زده بود ی طرف و کم،بدتر ازون ژل مثه ی سکه زیر پوستم بود.در صورتیکه ژل باید ب صورت یک خط،تزریق بشه.خلاصه وحشتناک شدم.دگ نرفتم پیشش چون نمیشه کاری کرد.صورتمم کبود کرده.

2731
هرکجا میرید پیش عباس خیرخواه نرید خیلی پولکیه.من ژل خط خنده زدم و بوتاکس کردم،از ژلم موند گفت برو یک ...

عزیزم چقد طول میکشه این حالت که میگی مثل سکه ورم کرده و سفت شده از بین بره؟

ببین اولش اینجوریه. طبیعیه. البته نمیدونم دکترت کی بوده ولی اولش یکم ورم داره. منم لبامو زده بودم اولش اینجوری بود ولی بدش که ورمش خوابید خیلی بهتر شد. می خوای برو پیش دکتر من یا سوالاتو تو دایرکت اینستاش بپرس سری جواب می ده.

هرکجا میرید پیش عباس خیرخواه نرید خیلی پولکیه.من ژل خط خنده زدم و بوتاکس کردم،از ژلم موند گفت برو یک ...

سلام عزیزم، اینی که میگی مثل سکه شده بود خوب شد یا موند؟ آخه منم امروز تزریق کردم یه ور صورتم شبیه یه سکه کوچیک شده 😭

یکبار دیگه تمدید کردم  هزینه لش رو والا دقیق یادم نیست

ممنون عزیزم که جوابمو دادی 

منم دوست دارم برم واس خط لبخندم ژل تزریق کنم تو نت ک سرچ کردم نوشته بودن هرشش ماه باید تمدید بشه خب هزینه ش سنگین میشه برام؟چطور شما فقط یکباردیگه تمدید کردین؟دیگه نیازی نداره؟خط لبخندتون برنگشته؟میشه بگی چه مارکی بزنم خوبه؟ببخشید سوالام زیاد شد مرسی