2752
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 227393 بازدید | 294 پست
سامیه جان منم ژل زدم .دوروزه نه خواب دارم نه خوراک ای خدا چه اشتباهی کردم حس میکنم دندونام ابس ...

من ٤ سال پيش ژل خط خنده زدم و تا الان هم نرفته و پر شده اما متاسفانه از نيم رخ انگار دندونم ابسه كرده و ورم داره . اين بيرون زدگي ٤ ساله از بين نرفته . شما چيكار كرديد ؟ درست شد ؟

من خط خنده زدم زیر چشم فعلا نزدم راستش ترسیدم دکتر گفت ممکن ی بیماری چشم بگیری اگه اینجور شد آنزیم م ...

سلام عزیزم 

من ژل خط خنده زدم از بیرون لمس میکنم یه نوار برجسته زیر همون قسمت مشخصه طبیعیه؟؟؟ یا نباید لمس شهیه طرفش هم یز. خط خنده نزده و کنارش برجسته تر شده گودتر بنظر میاد زیر بار هم نمیره😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم  من ژل خط خنده زدم از بیرون لمس میکنم یه نوار برجسته زیر همون قسمت مشخصه طبیعیه؟؟؟ ...

دست بزنی یا از داخل اره با زبون لمس میشه . اکه ظاهری اکی شده خوبه دیگه . من حتی الان که ۶ ماه گذشته از داخل با زبون حس میکنم

دست بزنی یا از داخل اره با زبون لمس میشه . اکه ظاهری اکی شده خوبه دیگه . من حتی الان که ۶ ماه گذشته ...

مرسی عزیزم که جواب دادی ❤️ نه ظاهری یه سمتو بدتر کرده بیرون از خط زده کنارش برجسته تر شده و خودش گودتر باز رفتم پیشش زیر بار اشتباهش نمیرفت😫😫😫😫

آره به نظر من داشته ببین من دو سال پیش زدم الان قطعت دیگه نباید هیچی از اون ژل تو صورتم باشه ولی باز ...

من ژل خط لبخند زدم خارج از گودی زده و گودتر شده  الان پست شمارو دیدم امیدوارم بودم زود از بین بره پرفکتا زد اگه کلا از بین نره چیکار کنم😫😫😫😫😫

سلام سامیه جان من دیروز فیلر لب و خط خنده زدم ورم داره .ورنش کی میخوابه؟انگاری دهن هاپو شده .برا لبم ...

عزیزم ورمت چن روزع از بین رفت.

منم ۲ سی سی خط خنده زدم ۳ روزه .الان خیلی خوبه میخام همنطوری بمونه

حجمش کمتر میشه؟

به هیچ عنوان پیش غیر متخصص تزریق ژل و بوتاکس انجام ندید.............البته اگر ارزون تر بودن دلیل این ...

اگه دکتر عمومی مطبش شلوغ و رضایت مشتری داره چی؟ 

بعدا چند وقت بعد تزریق ژل نباید حموم بریم که اب گرم بهش نخوره؟ 

اولش که زدم یخ دادن ولی الانم ورم داره میشه یخ بزارم کم بشه؟ 

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
من ٤ سال پيش ژل خط خنده زدم و تا الان هم نرفته و پر شده اما متاسفانه از نيم رخ انگار دندونم ابسه كرد ...

اسم ژلت چی بود

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
ببخشید دوستان من صورت گرد و پر هست ب اصطلاح فطیری😂 اما خط لبخندم خیلی عمیقه بخام پر کنم خیلی صورتمو ...

زیدید یا نه من که صورتم کشیده بود حس میکنم ماهی بادکنکی شدم البته یکشنبه زدم 

نميدونم يادم رفته يه ژل كره اي بود

چند سیسی زدین اینو یادتونه فکر کنم از یک بیشتر باد میکنه هرچند منم که یک زدم الان باد داره😏

چند سیسی زدین اینو یادتونه فکر کنم از یک بیشتر باد میکنه هرچند منم که یک زدم الان باد داره😏

فكر كنم يك سي سي زد ولي پشيمونم چون همچنان انگار دندونم ابسه كرده ٤ ساله . قبلش بهتر بود ديگه تا اخر عمرم سمت ژل نميرم

2706