2752
2734
عنوان

کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 35 پست

اول ممكنه دچار تداخل دارويي بشي دوم اگر تخمك گذاريت طبيعي باشه ممكنه تبديل به كيست بشه از رشد زياد فكر نكن با اون باردار ميشي من اين ماه طبق دستور دكتر خوردم و ٦ روز ديگه موعدمه

بعيد ميدونم شده باشه چون همش دل درد و كمردرد دارم

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نخور. سونو تخمدان دادی؟؟ فولیکولت سایزش چند بود. اگ سایزش نرماله هیچ قرصی نخور. کلا هیچ مشکلی ...

این ماهم از کیت استفاده کردم روز ۱۳پری مثبت شد دوخط پررنگ اما نشد لعنتی این ماه

تولد امسالم سه نفره شدیم 👼👪👪👪خدایااااا شکرت خدایا نمیدونم بابته این هدیه ات چجوری ازت تشکر کنم  ناامیدم نکن خودت نی نی مو صحیح و سالم نگه دار
سلام ماهی ک باردار شدم سرخود کلومیفن خریدم مصرف کردم. شبی دوتا از پنجم پریودم بعدش رفتم دکتر بهم د ...

من امروز روز اول پری هستم الان نمیدونم بخورم یا نه 

تولد امسالم سه نفره شدیم 👼👪👪👪خدایااااا شکرت خدایا نمیدونم بابته این هدیه ات چجوری ازت تشکر کنم  ناامیدم نکن خودت نی نی مو صحیح و سالم نگه دار
2731
 دکترم گفت آمپول نیاز نداری ،14 سیکلت حتما باید بری سونو که بهت بگه آمپول میخوای یا نه،منو دوست ...

دکتر برای هفته ی دیگ اخر هفته وقت میده نمیخوام از دست بدم این ماهو

دکترم گفت آمپول نیاز نداری ،14 سیکلت حتما باید بری سونو که بهت بگه آمپول میخوای یا نه،منو دوست ...

مامان ارش؟ شما قبلش سونو تخمدان دادی ؟ من همه چیم نورمال بود کیست هم نداشتم ماه میش سونو دادم اما قبلا کیست داشتم ک یاسمین خوردم و رفع شد پلی کیستیک بود اما الان دوماهه ک ک کیست ندارم ب نظرت منم بخورم؟ شاید این ماه جواب بگیرم  

سلام ماهی ک باردار شدم سرخود کلومیفن خریدم مصرف کردم. شبی دوتا از پنجم پریودم بعدش رفتم دکتر بهم د ...

من تو سونوم همش نرماله

نه نخور. سونو تخمدان دادی؟؟ فولیکولت سایزش چند بود. اگ سایزش نرماله هیچ قرصی نخور. کلا هیچ مشکلی ...

درضمن من 20 ماه باردار نشدم

سونوس منو ببین لطفا

این سونو رو کی دادی؟؟ روز چند سیکلت؟؟ سایز فولیکولو توش نزده که. برای فولیکول باید روز۱۳ پریود بر ...

چندروز قبل پری دوسه روز

خب این بدرد نمیخوره روز۱۳ باسد بدی ک سایز فولیکولت رو بفهمی

باشه ممنونم

مامان ارش؟ شما قبلش سونو تخمدان دادی ؟ من همه چیم نورمال بود کیست هم نداشتم ماه میش سونو دادم اما قب ...

احتمالا بخوری بشه،مشکل ما تحرک کم اسپرم بود که دکترم گفت زن با یه درصد اسپرم هم باردار میشه اگه فولیکول خوبی داشته باشه،بنظرم بخوری ضرر نداره اما اگه یه ماه خوردی و نشد دیگه نخور

فاطمه جون من سوراخ بین بطنی داره بی زحمت یه صلوات براش بفرسین که سوراخ بسته شه و به عمل نکشه ممنون
2706