2733
2739
عنوان

راضی ها و ناراضی های تشک طبی فنری رویال بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 47043 بازدید | 81 پست
من خودم از این کارگاهها ک خودشون خوشخواب میدوزن طبی خریدم 6ساله دارم انگار دیروز خریدم نصف اون قیمت ...

متاسفانه جایی رو سراغ ندارم کارگاه باشه

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خرید تشک مدیکال 3شرکت رویا ناراضی هستم .این تشک رو برای کمر دردم خریدم ..بوی بسیار بدی اسفنجش میده ...تماس گرفتم اومدن بردن ساکشن کردن نه تنها بو رفع نشد بلکه تشک نرم هم شد ...بعد دوباره تماس گرفتم با امور مشتریان که اینجوری شده قبول نکردن که رفع اشکال کنند ...دوستان لطفا موقع خرید مدیکال 3شرکت رویا توجه کنید ...اینم بگم که قبلا از محصولات فنری مثل رویا 2استفاده کردم که واقعا خوب هم کیفیت و هم قیمت ولی مدیکال 3افتضاح و بدتر طرز برخورد با مشتری که انتظار خدمات پس از فروش داره از شرکت ...واقعا متاسفم که شرکت های ایرانی گوش شنوا برای برطرف کردن ایرادها ندارن ...و ما مجبور به خرید کالاهای خارجی میشیم .

2731
سلام دوستان من طبی خریدم و واقعا راضی ام یکم سفت و منسجم اما یکی اونطرفت تکون بخره باعث نمیشه تو خوا ...

کمردرتون معمولی بود یا دیسک داشتین؟

اخه من به فروشنده گفتم گفت طبی برای کساییه گه دیسک دارن یا عمل کردن

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

سلام دوستان یک تشک جدید از اروپا تازه به ایران وارد شده فوق طبی بنام دمکو. فنر چوبی داره و جدا از تشک هست خود فنرش خاصیت طبی داره و روش تشک قرار می گیره که از لاتکس و الیاف نارگیل هست . تنها تشک موجود در ایرانه که گواهی مدیکال دیوایس ( طبی بودن) از اتحادیه اروپا و مجارستان داره. خرید هم با گارانتی قیمت و کیفیت می دن یعنی اگر تشک بهتر و ارزانتر پیدا کردید پولتون رو پس می دن و تشک و رایگان . 20 سال هم گارانتی داره نه تو می ره نه می شکنه. مخصوص افرادی که دیسک کمر و گودی کمر دارن هست.  برین توی صفحه اینستاگرام و اطلاعات بیشتر و ویدیو رو ببینید.  biodemko