2737
2734

مال منم اینطوری بود یه ژلوفن خوردم همون شد دیگه اصلا درد نگرفت..البته اگه عصب کشی نکردی تا چند روز حساس میشه اما دردش قابل تحمله

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دكترتون نگفت ممكنه اينجوري بشه ؟ اصولا خوده دكترا ميگن اگه درد كرد مسكن بخور اگه خوب نشد بهم زنگ بزن . ب نظر منم شما اينكارو كنيد . ايشالا هميشه سلامت باشي

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2740

نه عفونت نداره. رفتم یه عکس کلی گرفتم برا معاینه، اصلا درد نداشتما، اما از تو عکس دکتر گفت که باید پر کنی یکیشو. الان که بی حسیش رفته خیلییییی درد میکنه، 

ممنون از جواب همه، الان میرم مسکن میخورم ببینم خوب میشه یا نه:((

واسه من هميشه عجيبه چطور دندوناتون بعد پر كردن يا عصب كشي درد ميگيره من اينهمه دندون پر كردم و اينا ...

منم قبلا برا پر کردن درد نمیگرفت. این اولین باره:(

چقد درد بدیه:(

دكترتون نگفت ممكنه اينجوري بشه ؟ اصولا خوده دكترا ميگن اگه درد كرد مسكن بخور اگه خوب نشد بهم زنگ بزن ...

نه عزیزم هیچی نگفت. اولین بار بود پیش این دکتر میرفتم. 

ممنون عزیزدلم ، شمام همیشه سلامت باشید

2706