2733
2734
عنوان

بیایین ارومم کنین تو رو خدا.....

1054 بازدید | 52 پست

شوهرم رفت سفر برا یک هفته ی هزینه کم بهم داد قبل رفتنش گفتم این کمه چون واقعا کم بود عصبانی شد گفتش حالا نمیخواد قهر کنی ی مبلغی بهم داد دیگه الان ناراحتم

گفتش میخوای بری خونه مادرت اینا دیگه برا چی میخوای پول 

خب یعنی فکر اینو نکرد اگه یه موقع خدای نکرده مریضی پیش بیاد یا خونه مشکلی واسش پیش بیاد چیکار میکنی؟

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ناراحتی نداره شوهرته دیگه غریبه که نیست من هرماه چندروز اول پولمو که خرج میکنم تموم میشه تااخرماه هرروز آویزونش میشم پول میگیرم عادت کردن به رفتارای ما خودت رو ناراحت نکن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

اوفففف شوهر منم همینجوریه. بهش میگم لباس بارداری میخوام دیگه نمیدونم این لباسای تنگو بپوشم. برگشته میگه دوماه دیگه زایمان میکنی دیگه لباس واسه چی میخوای؟

یعنی بزنم لهش کنم کمه.😔😔😔

2738
اوفففف شوهر منم همینجوریه. بهش میگم لباس بارداری میخوام دیگه نمیدونم این لباسای تنگو بپوشم. برگشته م ...

واقعا؟؟؟؟؟؟شوهر تو دستش تنگه یا خسیسه؟

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

شوهرمن اصلااا خسیس نیست من ولخرجم

استاتر ناراحت نباش 

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها اومدن دیگه

دارن دلداری هم میدن که

خودتو ناراحت نکن واقعا چون میری اونجا پشتش به خانواده ات گرمه خب روشون حساب کرده

شایدم واقعا دستش تنگ بوده 

همسر من نداشته باشه هزار و یک بهونه میاره ولی نمیگه ندارم روش نمیشه

2706