2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239483 بازدید | 137083 پست
بچه اولم

این افکارو از خودت دور کن دختر.....بچه؟اول معمولا مهم نیست جنسیتش اینقدر که بخوای خودتو عذاب بدی.....بعضی بدن ها قابلیت تشکیل و لقاح جنین پسر نداره بعضی بدن ها دختر رو....همین استرسی که داری باعث ایجاد جنین دختر میشه...استرس...اضطراب...بیخیال باش بابا...اصلا معلوم نیست دفعه اول بگیره...طرف چندساله تو اقدامه....

اخي عزيزم گفتي درد منو تازه كردي البته ديگه درد ناراضي بودن همشرو نميكشم ولي بسختي منم بعد ٧ سال راض ...

وای خدا چرا بعضی مردا عاشق بچه ان و تا ازدواج میکنن دوست دارن زودبچه دار شن ولی یکی مثل شوهر منو شما اینجوری.اصلا حاضر نیست هیچ کاری انجام بده تازه از خداشه یه چی بشه که اصلا بچه دار نشیم همش میگی دوتایی خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي فدات شم 😍 اضافه وزن داشت مهلا جونم از تپلي گذشته بود😂😂😂 يكشنبه هفته بعد هشتم

ان شالله که با جواب های خوب خوب میای گلم

فقط زیاد فکرو خیال نکن وجوش نزن واسترس نداشته باش 

همه چی درست میشه ان شالله به امید خدا عزززززززیزم

نی نی من آسمونی شد هفته25 به دلیل ناتوانی دهانه رحم
اعتقاد ندارم ولی دوروبریام هرکدوم که حساب کردم درست دراومده

ن عزیزم اگه هم درست بود شانسی بوده.بابا تقویم چه میدونه تو شکم مبارک شما چی میگذره.بیخیال شو و توکل کن به خدا.تازه شما میخاین رژیم و اینا رو هم رعایت کنین.بعد بنظر من یکمیشم ب ژنتیک خونواده همسر ربط داره.اگه همسرتون پسریه شک نکن شمام پسری میشین

"رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک السمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین"
2731
این افکارو از خودت دور کن دختر.....بچه؟اول معمولا مهم نیست جنسیتش اینقدر که بخوای خودتو عذاب بدی.... ...

منم نزدیک یکسال تو اقدامم اونم بعد هفت سال ازدواج واقعا دیگه خسته شدم از حرف مردم.هر کی میبینه منو میگی چرا نمیزاری حامله بشی همه به چشم یه نازا که هفت سال داشته تلاش میکرده و نشده نگام میکنن و فکر میکنن الکی میگم شوهرم نمیخوا یا راضی نمیشده.الانم که راضیش کردم نمیشه میترسم دوباره پشیمون بشه

یعنی چی پسریه؟منظورتو نفهمیدم.خودشون سه تا پسرن یه خواهر

نوه هاشون رو میگم.البته شایدم اطلاعات من ناقصه ولی اگه نوه دارن پسری شمام خیلی امیدوار باش.

"رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک السمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین"
2738

الانم چندوقته یه مطلبی بهش خوندم‌که گرما حموم داغ سونا و جکوزی واسه اسپرم خوب نیست حالا چسبیده به استخر رفتن و همش میگه تو سونا بودم حس میکنم همش میخوا با من لجبازی کنه رو بچه.هر وقتم یه چی میگمش یا دعوامون میشه میگه بچه بی بچه نقطه ضعفمو گرفته😭😭

خانما منم به جمعتون اضافه شدم ایشالا خداهرچی تو دلتون هست بهتون بده برای منم دعاکنید 

یه دختر۲ساله دارم میخوام اقدام کنم واسه دومی 

دست خداست ایشالا که صحیح وسالم باشه ولی واقعادلم میخواد دومی پسربشه 

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤
منم نزدیک یکسال تو اقدامم اونم بعد هفت سال ازدواج واقعا دیگه خسته شدم از حرف مردم.هر کی میبینه منو م ...

نگران نباش اصلا....اضطراب رو بزار کنار...اولین قدم همینه...یا اقلا کمترش کن....رحمتو گرم کن...روزی چندتا دونه سیاه دونه بخور...روزز سه تا دونه با عسل به شوهرتم بده....همین کافیه و معجزه میکنه....بعدم حتما نی نیت پسر میشه من مطمینم خدا بهت پسر میده شک نکن....پس سعی کن ارامش داشته باشی...بعدشم ببخشیدا گ و ر ه بابای حرف مردم....اهمیت نده...حرف مردم همیشه هست...روز تخمک گذاریتو پیدا کن همون روز و شبش اقدام کن...شک نکن پسر میشه....اصلا اسپرم شوهرت داغونم باشه تو تخمک گذاری اقدام کن صد در صد پسره....تغذیه اینا زیاد تاثیر نداره فقط تخمکگذاری

نه متاسفانه

خب ایشالا شما نوه پسر میارین براشون ‌.ی فامیل داریم دو تا بردارا یکی ۳ یا ۴ تا دختر دارن .ما فک کردیم از اون دسته ادمان که کلا ایگرگ تو اسپرمشون نیس‌.داداش کوچیکشون الان زنش دو تا پسر داره .پس استثنا هم وجود داره.فقط ببخشید میگم خیلی حس یاس و نا امیدیو درونتون میبینم ناراحت نشین از حرفمولی اگه میخاین ب مقصودتون برسین از همین الان رویاشو توی سرتون بپروروونید .هر روز به پسرتون فکر کنین .اینقد که دیگه تردید نداشته باشین برا به دست اوردنش.جنسیت مهم نیس اونقد ولی من چون خودم پسر دارم و میدونم این تاپیک برای کساییه که پسر میخان از ته دلم ارزو میکنم خدا به همتون یه پسر سالم و صالح و گوگولی و خوردنی بده .آمییییییین

2706