2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239589 بازدید | 137083 پست
سلام عزيزم خوبي؟شما امشب هم اقدام مي كني يا نه؟منم موعد پري ١٣-١٢آذر

نه دیگه هم بندی!!!  والا یه جور اسیر شدیم دیگه,من دیگه وقتم گذشت,دیشبم بهاطر برکت شب جمعه یه اقدام کوچولو داشتم ولی اکه چهارشنبه بود بهتر میشد,دیگه به اون دو تا اقدامم انیدوارم همون 14 و 15,دیروزم کیتم کمرنگ بود ولی گفت سه بار بشه,پکیج اسپرمم کامل بشه!!!!

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
این دو تا که نقطه دارن تو یه لیوان جیش😂 بودن چرا مدیکور و مکث تفاهم ندارن؟   چکار کنم من؟؟؟ &n ...

اقا جان به مکث اعتماد کن,درسته,چون مدیکور هم دو ساعت بعدش رنگ گرفته,سونو هم که نمیخوای بری احتمالا؟

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من اینجا یادمه سر اقدام شکوه میگفتن شب شنبه اقدام نکنین مکروهه

نت رو خیییلی گشتم حدیثی درباره مکروه بودن جماع در شب شنبه نیافتم

شب سفر که مکروهه

شب سفر اذان صبح تموم میشه که ساعت 5:20 هست

ولی بین اذان و طلوع هم مکروهه

طلوع هم که ده دقیقه به هفته

فک کنم بی خیال شم پس..

از هروری میرم به یک مکروه میخورم اینطوری؛

اخه یکی بگه چرا هرماه درست وقت تخمک گذاری من میری ماموریت😖😣

با کریمان کارها دشوار نیست... 
مرسی عزیزم.اره گلم دارو خوردم.یه ورق لتروزول و سه تا آمپول hmg

عزیزم امپولاتو چه روزایی از سیکلت زدی؟وای خدا بزنه دوقلو یا هر سه تاش تخمک ازاد کنه,سه تا فولی داشتی دیگه؟

2728
به سلامتی دلبری کن دیگه به یع طریقی لباس خوابی ستی لباس ملوانی خلبانی پرستاری (از اینا که + قرمز دار ...

حالا اینا هم نشد ، به روش ادم و حوا از برگ استفاده کن 😂😂😂😂

کلاس داره

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2738
سرهمی های پسرونه کارترز رو!! تو حراج بلک فرایدی که امروزه مفففت شدن حتی به پول بی ارزش ما هم مفته! ...

دلواپس جون من يكي از دوستام ساكن سوئد هستن گفتم خريد كنه برام😍

لينك بزرگترين حراجهاي برندها رو برام فرستاده

اگر امكان خريد دارين بگين بفرستم براتون

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

سلام بچها خوبین    ۱۱آذر باید پریود بشم الان پاهام خیلی درد میکنه نمیدونم درد قاعده گیه نمیدونم چیه سراغم امده دعا کنید این ماه به نتیجه برسم چرا اینجور شدم 

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ
محیا پری نیومد دارم دیونه میشم...      

عزيزم خب اگر برات مقدوره فردا يه بتا بده ديگه حرص نخور،، روز ٣٤ شد؟؟ دكتر من گفته بود ٣٥به بعد اهميت دادني هس قبلش طبيعيه

...
خانوما اگه کسی با اضافه وزن حدود ۵\۸کیلو باردار بشه خطرناکه؟

بنده خودم بعد ازدواج تو این یه سال از 65 شدم 80 کیلووووو!اولش که دکتر رفتم 75 بودم,گفت یه کوچولو اضافه داری پیاده روی کن,من حرف گوش ندادم و این دو ماه 5 کیلو باز چاق شدم,دکترم گفت برو پیاده روی,گفتم اشکال نداره بعد اقدام,گفت اصلا تا دو ,سه ساعتم میتونی پیاده بری,حتما که اضافه وزن برای بارداری بده ولی دیگه توکل بهدا,من قول دادم برم پیاده روی,اخه چه وضعشه!شاید چربی دور رحم رو میگیره,البته نمیدونم,واس ضخامت اندومترم باید وسط,سیکلت بین 9 تا 12 باشه ,که اگه وسط,سیکل سونو دادی فکر کنم خوب باشه,حالا از دکترت بپرس حد نرمال چقدره,اینجا هم مامان اتنا میدونه ,ازش,بپرس

سولی جون احتمالا حامله ای منم مثل توبودم پاهام دردمیکردبدفهمیدم حاملم

نمیدونم  عزیزم خداکنه اخه روزهای اقدام برا بارداری یکم لکه بینی داشتم بعد خود به خود خوب شدم نمیدونم مال چی بود ولی الان پا درد امونما بریده 

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ
این دو تا که نقطه دارن تو یه لیوان جیش😂 بودن چرا مدیکور و مکث تفاهم ندارن؟   چکار کنم من؟؟؟ &n ...

برا من برعکس بود 

تو یه لیوان جیش، مکس رنگ نداشت مدیکور هاله داشت 

یا مکس کمرنگ بود ،مذیکور پررنگ 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2706